Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Tazman
Participant

Sternik: Kapitanie mamy przekaz, od Kapitana KasnovaTazman: Na EkranKapitanie Tazman wróciłem już z planety, na planecie znaleźliśmy wrak statku z XXII , jak to było wysłane poprzednim raporcie, w okuł statku zastał znaleziony obóz z szczątkami jednego człowieka i kilkoma przedmiotami, wewnątrz statku znaleźliśmy reaktor mikrofuzyjny zasilający radio które nadawało sygnał radiowy, sam sygnał radiowy rozkazem wyłączyć by nie ściągnął tu jednostek romulańskich. Po za tym znaleźliśmy kilka przedmiotów na statku których tam nie powinno być, raport o nich prześle jak tylko zostaną zakończone badania nad tymi przedmiotami. Kasnov OUT Tazman: Ciekawe, ale jeszcze trochę musimy poczekać. Może znajdą wytłumaczenie dlaczego nic nie znaleźliśmy na temat tego okrętu w oficjalnych zapisach lotów. Są jakieś informacje z Okinawy chcę mieć potwierdzenie czy ten ślad jonowy należy do Livingston czy nie. O i połączcie mnie z USS USS MerovingianSternik: Sekundka USS Corsair do USS MerovingianKapitanie proszę aby pański okręt przyśpieszył i podążył za Okinawą. Są dwa powody, w razie większych problemów Intrepid może sobie sam nie poradzić. Drugi powód chyba dobrze pan zna. Tazman OUTTazman: Proszę ponowić zapytanie dla Kapitana Rheinhard'a czy dadzą radę, w razie konieczności możemy zwolnić. Proszę im przekazać, iż nie chciałbym więcej niepotrzebnych ofiar, znając sytuację nie musimy się tak śpieszyć z dotarciem do Malstrom'aSternik: WysyłamPierwszy: Dziwne jeśli to faktycznie leci nasz okręt to dlaczego nie prubuje nawiązać połączenia przecież powinien o nas wiedzieć, w końcu to AWACSTazman: Tak to faktycznie dziwne, na razie musimy założyć, iż może być uszkodzony lub ze znanych tylko sobie powodów zachowuje ciszę radiową ...Oficer ochrony: Ale nie dziwi pana to iż leci dokładnie tym samym kursem co my ? Musi to znaczyć, że podąża także za tym samym sygnałem co w 90% wyklucza usterkę czujników dalekiego zasięgu, poza tym nawet nie mogąc się skontaktować ja jak najprędzej starałbym dotrzeć do naszego zgrupowania flotyOficer Naukowy: Jak pan słusznie zauważył taka uwaga mogła by wykluczyć usterkę systemów ale nie musi, jednak kapitanie należy podjąć środki ostrożności, sytuacja nie wygląda jasnoTazman: Wysłać na Okinawę i Merovingian stosowne ostrzeżenie.Reszta floyty może poluźnić szyk i na chwilę obecną dowódcom pozostawiam swobodę działań, grupa ia tak już jest podzielona, kto chce może dołączyć do Okinawy i Merovingian, a kto chce może przyśpieszyć i udać się na spotkanie z AchillesemJedynie Kapitan Reyden ma rozkaz eskorty Mariposy, my zostajemy z nimi.Sternik: Informacje przesłaneNavigacyjny: Przy obecnej prędkości do celu pozostało niespełna 20 godzin.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram