Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Zeal
Participant

- ...Rozumiem. Se'Datha out. - dowódca D'Tai przerwał połączenie. Rozejrzał się po mostku.- Czas przybycia do celu?- Dwadzieścia dwie godziny - odpowiedziała pierwsza.- W porządku. Cała załoga schodzi ze stanowisk. Zostaje minimalna obsada. Reszta ma zająć się przygotowaniami do walki i odpoczynkiem. Dwie godziny przed dotarciem do punktu spotkania chcę mieć cały okręt w gotowości bojowej. Skanery dalekiego zasięgu mają pracować cały czas. Obowiązuje cisza radiowa. O wszelkich próbach kontaktu zawiadamiać bezpośrednio mnie - dowódca podniósł się z fotela i skierował do drzwi, wiodących do jego kwatery - Wołajcie już zmienników - poradził.- Tak jest - usłyszał.Wszedł do swojej kabiny. Podszedł do okna i zamyślił się. Dał się słyszeć syk rozsuwanych drzwi. Kal nie musiał się odwracać, żeby wiedzieć, kogo przywiało. Poznał po perfumach.- Pukać nie nauczyli? - spytał.- Do siebie nie muszę - odparowała Shincar. Stanęła przy dowódcy.- Kapitan Coen dowodzi tamtą eskadrą... Jeśli jest choć w połowie tak dobry, jak o nim mówią, współpraca dobrze nam się ułoży - mruknął Se'Datha. Białowłosa skinęła głową i przyjrzała się towarzyszowi.- Ciągle masz do nich żal, co?- A ty nie?Shincar wzruszyła ramionami. Uśmiechnęła się w zamyśleniu.- Bo ja wiem - wymruczała miękko - Gdyby nie twój proces, kto wie, jakby to teraz z nami było... - mówiąc to mimowolnie przekręcała złotą obrączkę, noszoną na jednym z palców prawej ręki. Kal miał taką samą...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram