Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

kasyno
Participant
#15724

Na planecie Piscium Epsilon I robiło się zaraz zimniej, zwiad znajdujący się na Danube od kontaktu z Komandor Beket próbował nawiązać połączenie z kapitanem Kasnovem udało im się to zrobić po i przekazać mu wszystkie dane. Po ich usłyszeniu kapitan zaczął rozkazywać.

Kapitan Robert Kasnov: Bosmanie proszę wyłączyć te radio lepiej żeby się nikt za nim tu nie przypałętał , Chorąży Kargan pan niech zbierze te wszystkie baterie, a pan panie Crow po powrocie na statek weźmie ten trikorder do Chorąży Larsen z laboratorium Astrometrycznego, ma się dowiedzieć skąd ten trikorder znalazł się na tym statku, po za tym niech się dowie wszystkiego o tym statku i przedstawi mi raport. Teraz ruszać się za ras wracamy do promu i na statek.

Po tych słowach wszyscy zaczęli się ruszać by jak najszybciej wrócić na statek, ten statek był jak lodowy grobowiec strasznie nieprzyjemny. Po dosłownie 5 minutach byli gotowi do powrotu, po niespełna 15 minutach marszu byli już w promie. Rozebrali się z tych kombinezonów i zaczęli przygotowywać prom do startu.

Kapitan Robert Kasnov: Kasnov do Serika. Startujemy proszę lecieć za mną. Kasnov Out.

Kapitan poderwał prom poczym wprowadził kurs promu i nastawił na jak największą prędkość. Prom dosłownie pomknął w stronę próżni kosmosu, osiągając maksymalną prędkość atmosferyczna, gdy już przekroczył barierę Atmosfery jeszcze bardziej przyspieszył na silnikach impulsowych. Po kilkunastu minutach oba promu były już w hangarze USS Malstrom. Gdy wszyscy wychodzili z promu kapitan jeszcze coś powiedział.

Kapitan Robert Kasnov: Chorąży Kargan, te baterie niech pan razem z Crowem zaniesie je do laboratorium Astrometrycznego i da do badania razem z tym trikorderem. To tyle rozejść się. Jak to zrobicie to macie wolne do następnej waszej zmiany.

Kapitan z hangaru udał się bezpośrednio na mostek wraz ze swoim oficerem taktycznym.

Na mostku już od kilkunastu godzin ciągle pracowała zmiana Alfa wszyscy byli już trochę zmęczeni, oprócz Pani Komandor Beket, ale gdy kapitan pojawił się na mostku nagle oprzytomnieli.

Kapitan Robert Kasnov: Pani Komandor proszę otworzyć kanał do USS Corsair

Komandor Amanda Beket: kanał otwarty.

Kapitan Robert Kasnov: Kapitanie Tazman wróciłem już z planety, na planecie znaleźliśmy wrak statku z XXII , jak to było wysłane poprzednim raporcie, w okuł statku zastał znaleziony obóz z szczątkami jednego człowieka i kilkoma przedmiotami, wewnątrz statku znaleźliśmy reaktor mikrofuzyjny zasilający radio które nadawało sygnał radiowy, sam sygnał radiowy rozkazem wyłączyć by nie ściągnął tu jednostek romulańskich. Po za tym znaleźliśmy kilka przedmiotów na statku których tam nie powinno być, raport o nich prześle jak tylko zostaną zakończone badania nad tymi przedmiotami. Kasnov OUT

Kapitan Robert Kasnov: Dobra to by było na tyle, całej zmianie Alfa daje wolne do przylotu floty, pani komandor proszę wezwać zmianę Beta.

Wszyscy zadowoleni z tego poczekali na zmianę Beta, Kapitan wyszedł wcześniej, korytarzem koło swojego gabinetu skierował się do turbowindy. Tuż przed swoją kajuta usłyszał jak ktoś wołał go po imieniu. Zatrzymał się i poczekał, okazało się że to była pani komandor.

Komandor Amanda Beket: Robercie! – Wołała z turbowindy, poczym zbliżyła się do niego.

Kapitan Robert Kasnov: Tak Amando.

Komandor Amanda Beket: Chciałam porozmawiać.

Kapitan Robert Kasnov: To może wejdziesz do środka.

W tym momencie jakby z premedytacja drzwi się otworzyły same tak bez żadnej ingerencji by się mogło wydawać. Pierw ona weszła on tuz za nią, poczym drzwi się zamknęły wtedy ona się nagle odwróciła i oboje zaczęli się namiętnie całować, trwało to kilka chwil a gdy już przestali.

Kapitan Robert Kasnov: Tęskniłem za tobą.

Komandor Amanda Beket: Ja też.

Kapitan Robert Kasnov: Wiesz co spociłem się w tym kombinezonie polarny i chyba powinienem wsiąść prysznic, może... – uśmiechną się i skierował w stronę prysznica.

Ona nic nie powiedziała też się uśmiechnęła i zaczęła iść za nim rozbierając się.

Kapitan Robert Kasnov: Komputer zastrzeż dostęp do informacji o położeniu komunikatora Komandor Beket do poziomu Alfa Dwa.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram