Forum Fantastyka Star Trek Nowy serial ST Re: Nowy serial ST

Raphael
Participant
#12947

[...]

Fani (w większości) z pewnością chcięli by żeby zrealizowane były punkty nr 1 i 4; producenci: 1,2 i 3. A najlepiej byłoby aby jakoś pogodzono wszystkie punkty :).

[...]

Zauważ jednak, że Federacja to ogromne międzygwiezdne imperium. Wirusy nie mają swoich statków z napedami warp aby sie poroznosić po wszystkich planetach UFP 😆 . Wirus może się łatwo rozprzestrzenić w statku, na stacji czy nawet na planecie. Te statki, które latały by z dodatkowym bagażem (wirusem) z pierwszej zarażonej planety zdołałyby zainfekować tylko kilka planet zanim by je wykryto. Więc cała reszta pracowałaby już nad wirusem i chyba szybko znalazłaby skuteczną szczepionkę.

Poza tym Voyager zaraz po powrocie na pewno byłby bardzo dokładnie sprawdzony a załoga zbadana na wypadek właśnie wirusów. Nie wierzę, że technologia 24 wieku nie potrafiłaby natychmiast wykryć śmiertelnie niebezpiecznego wirusa.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram