Forum Fantastyka Star Trek Nowy serial ST Re: Nowy serial ST

Coen
Participant
#12944

Nie jest na poziomie federacyjnej jednak nie jest to poziom sredniowieczny. Klingoni na pewno dobrze znają swój getotyp i udostepnili by go sojusznikom, mogli by sie nie zgdzic gdyby to romulaków zarazono, ale fedziom by udostepnili, bo walka z zarazą a walka z borg to dla klinonów niewielka róznica, tu i tu groźnego przecinika czeba pokonac, a jako ze nie mozna tu walnąc zarazka sztyletem a bropnią jest DNA bez mrugniecia okiem udostepnili by go sojusznikom.

Co do Praxis to defakto nie wiadomo jak to było a to z tego prostego powodu ze jednak ewakuacji Qu'noS żadnej nie było, wiec musieli klingoni opracowac metode oczyszczenia atmosfery. A kamieniem wegielnym pokoju i sojuszu nie jest konferecja z kithomer ale zniszczenie przez romulan Entka-C w obronie klingońskiej koloni.

Zaś w bitwie o DS9 zniszczonych zostało 11 okretów, głownie starych modeli oraz uszkodznych 14, a jakby Gawron ponownie spucił Negh'Var ze smyczy to DS9 nie miało by już żadnych osłon. A i porónujac ponad 300 okretowa flota Dominium w czasie walki o Stacje straciła 50 oketów. Wiec to nienbardzo była taka straszna przegrana.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram