Forum Fantastyka Star Trek Nowy serial ST Re: Nowy serial ST

Coen
Participant
#12853

Moim zdaniem nowy serial powinien albo opisywac zaloge okretu innej rasy np. klingonów. Mozna by wtedy wykorzystywac stare pomysły zdarzeń, ale pokazywac jak reagują na to osoby o całkiem odmiennych pogladach. Np. sytacja kiedy za domniemana zbrodnie wrabiaja załoganta takiego okretu, co fedzie trzesą gaciami jak go odbić w świetle prawa kiedy to klingoński okret posłal by salwe na wiezeinie i sam zabrał członka swojej załogi.

Innym wyjsciem byłoby zrobienei serialu o marines GF. Grupka takich zakapiorów w ruznorakich misjach na pokładzie okretów, stacji, planet czy asteroid ale ich życie nie tylko w misjach ale tez w koszarach, popijawy po bitwach za zwycietwo i poległych towazyszy, a i co najważnijsze brak nieśmiertlenych postaci. Powinno być tak ze trupy to nie zawsze bezimienni chorązy, ale nieraz ktos kogo znamy od poczatku serialu w koncu śmierc nie wybiera, a w powiedzmy 3-4 sezonie w środku uśmercic głownego bohatera i sprawic aby serial przezył tylko jakis indywiduł obok niego. Coś ala Żołnierze Kosmosu.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram