Forum Fantastyka Star Trek Norexan strzela z ukrycia Re: Norexan strzela z ukrycia

Coen
Participant
#14670

A wiec po kolei od góry:

No chyba nie sądziłeś ze DD to jedyny okręt jakiego używacie? Jeśli tak to kto tu kogo musi uczyć, to ty powinieneś być ekspertem od technologii i floty romulan.

Technologia kwantowa jest wasza, my wam daliśmy silniki warp (jeśli brać ToS' dosłownie) lub technologie pozwalającą rozwijać więcej niż Warp 3 (patrząc logicznie)

A wy od nas w pełni sprawna technologie Warp i jeden z najpotężniejszych okrętów w swoim czasie (i najpiękniejszych, jak nie wierzysz spytaj Krug'a)

A teraz pozwolę sobie na mały cytacik bo to wymaga zaznaczenia

Dziś Klingoni nie używają cloak'ów bo nie umieją ich zastosować w praktyce

Ze jak? LOL i to przez duze L. Klingoni używają kamuflaży z powodzeniem, nieraz dużo lepiej od romulan gdzie wykopałeś info o tym ze nie?

Zaś co do mrzonki z przeważającymi siłami wroga to przeczytaj temat Bitwa w układzie McArthura w temacie sesji i wtedy pogadamy ;]

Jakbyście się nie włączyli do wojny to piwko popijaliby kardazianie na koloniach Romulus i Romus bo zmietliby was jak pyłek. Zaś co do ratowania tyłka to jak do walki włączyli się Breenowie to tylko klingoni mogli stawić im czoła, i osłaniali wtedy zarówno federacje jak i romulan wiec gdyby nie my klingoni i właśnie nasza honorowa postawa względem sojuszników to nawet byście nie zipnęli.

Klingoni nie piszą bajek, romulanie robią to za nas pisząc te swoje poematy o bohaterskich romulnach i potem rozprowadzają te propagandę.

Czyste tchórzostwo taktyk by wiedział ze najlepiej było zjednoczyć się z jednym z dwóch wrogów aby musieć walczyć na jednym froncie a nie na dwóch.

Nie, w 2340-2375 tak było, ale już nie, teraz nie jesteśmy tak zdeprawowani jak wy, wyszliśmy z dołka.

Smycz też weźmiemy, aby was na niej powiesić, ewentualnie nią udusić czy rozbroić.

Nie bać, nienawidzić, a dlaczego? Jakby doprowadziły do wymarcia 3/4 populacji 15 koloni tez byś nienawidził.

D'meg: ja to powiem tak

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram