Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Matrix Rewolucje [SPOILERY] Re: Matrix Rewolucje [SPOILERY]

Slawek
Moderator
#14253

2. Uwolnienie przez architekta wszystkich ludzi uwięzionych w Matriksie (było to jedno z ostatnich zdań w filmie). W końcu to właśnie ludzie są "bateryjkami" maszyn ...

Jeśli się nie myle to była tam mowa o uwolnieniu tych co będą chcieli odejść. A znając ludzi oni woleliby zostać w Matrixie niż żyć w takim świecie jak ten "prawdziwy". Poza tym powstaje teraz gra Matrix Online której fabuła ma się rozgrywać PO trzeciej części filmu.

4. Mimo niszczenia wielu mątw i "machin wojennych" rodem z Aliena 2 pomosty są prawie niezawalone szczątkami

No pomosty, ale widziałeś jaki hangar był wielki, większość Sentineli spadała pewnie na sam dół, poza tym jak tak patrzałem to później te pomosty były całe zawalone wrakami maszyn.

Z innymi "bug'ami" jakie podałeś się zgodze, a przyznam, że takowych było o wieeeeeele więcej.

A co do porównania Reaktywacji i Rewolucji, musze przyznać, że ta pierwsza bardziej mi się podobała. Owszem, była mdła ta fabuła, jednak to efekty przyciągały do tego filmu. Pościgu na autostradzie, walki w chateo czy walki neo vs smith'y nic nie pobije. Walka w hangarze jakoś niezbyt mnie ruszyła w porównaniu do tych co wymieniłem.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram