Forum Fantastyka Star Trek Klingońskie Siły Obronne Re: Klingońskie Siły Obronne

Coen
Participant
#13300

Reyden, LoL 😀 Aleś mnie rozbawił. Obejrzałem walke z Endgame i powiem tyle. Torpedy transfazowe sa jeszcze wolnijsze od Trikobaltowych. Wszystko o zwrotnosci dwa razy wiekszej od kolcka 9czyli de fakto wszystko) moze je wymanewrowac na autopilocie nie mówiac sterniku porzadnym. Więc mozesz nimi strzelać sobie na wiwat, albo tak jak ruscy w czasie defilad je prezentowac "tak my je mamy, 2, nie umiemy odtworzyc, naprawic, zbudowac an izrozumiec zasady działania ale je mamy"

Co zresztą też nie jest pewne, jak wspomniała kapłanka Helma jakos nigdzie ich nie widac, wiec te wasze super technlogie nie istniją, pewnie wybuchłu razem z Voyem jak prubowaliscie je nieudolnie z niego wyciagnac.

Pozatym one nie są wcale takie super, Voya Endgame to rozwale jednym staruteńkim boPem, chcesz wiedziec jak? Moge ci powiedziec

Co do walki z DS9 to faktycznie, jest to cudo, ideał federacyjnej technologi, które rozłożyła jedna salwa z Negh'Var, jakby Gawron spuściłgo ze smycy jeszcze raz czy dwa to bys zobaczył jak wyglada DS9 zmnijszona przez wybuch do rozmiarów fistaszka. Pozatym klinoni nie chcieli jej zniszczyc, bo nie urzyli torped, a po jednej salwie floty klingonskiej też efektem byłby DSF.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram