Forum Fantastyka Star Trek Federacja - cienie i blaski... Re: Federacja - cienie i blaski...

Anonymous
Guest
#9595

No chłopaki widze że was strach obleciał, ale nie ma sie co dziwić u mnie te statki też wywołują dreszczyk szczególnie te mniejsze, mniejsze ale zadziorne. A tak na marginesie który się wam najbardziej podoba z tych dwóch grup + podajcie powody.

Co do strachu to owszem, ale z zupełnie innych powodów niż Ci się wydaje 🙂 Po prostu jak Coen dojdzie do wniosku, że trzeba będzie skonstruować nowe statki, to... 😀 Po prostu byłoby to duże wyzwanie.

A co do tego który - Korolev class. Co prawda moją ulubioną federacyjną klasą pozostaje Intrepid, ale jego "przeróbka" mi nie odpowiada. Dlaczego Korolev? Mam sentyment do klasy Ambassador po prostu. Podoba mi się jego masywny kształt. To rzeczywiście jest ciężki krążownik. Widać to po nim. A Korolev jest jego kontynuacją...Przynajmniej tak wygląda.

PS. Nie szkodzi, że tylko nas trzech tu dyskutuje (póki co)...Z Coenem jako głównym rozgrywającym i z moim maleńkim wsparciem moze być całkiem ciekawie...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram