Forum Fantastyka Star Trek Federacja - cienie i blaski... Re: Federacja - cienie i blaski...

Krusty
Participant
#9588

Nie zapomniałem, po prostu ustosunkowałem się do USS Federation. A o małych okrętach nawet nie wspominaj, bo mnie znowu Coen zagoni do planów :))

Skoro tak ładnie prosisz o małe okręty to prosze: http://www.trekships.org/mediterranean.htm (samotnie niegrożny ale w grupie stanowi zagrożenie) http://www.trekships.org/sequoia.htm (porównywalny z klasą Norway ale troche lepszy) http://www.trekships.org/korolev.htm (może właśnie tak wygląda Skywolf a tak na serio to bliżnik Ambasadora, nie jest zbyt imponujący ale myśle że zainteresuje Coena) http://www.trekships.org/bradbury.htm (intrygujący prawda, mój ulubieniec) http://www.trekships.org/andromeda.htm (bliżniak klasy Intrepird - może panią kapitan zainteresuje) http://www.trekships.org/wambundu.htm (prototypowa klasa z wieloma nowym bajerkami, najistotniejszy jest nowy typ napędu "impulse sideslip jet" słowa"Catch me if you can..." najlepiej wyrażają mozliwosci tego staku , znamienne jest też to że żaden statek tego typu podczas starć z Jem'Hadar attack ship nie został nawet draśnięty w przeciwienśtwie do przeciwnika 😆 ) http://www.trekships.org/hokulea.htm ( taka mała ciekawostka) http://www.trekships.org/renaissance.htm (coś dla fanów Constitution) http://www.trekships.org/merced.htm ( na staku tej klasy słuzył Data 😉 ) http://www.trekships.org/istanbul.htm (statek ratunkowy) http://www.trekships.org/antares.htm (kolejna ciekawostka).

Powyższe linki zawierają pełniejszą informacje niż te zawarte w nawiasach ale po angielsku więc jeśli ktoś nie zna języka to niech da znać jaka klasa go interesuje a ja chetnie przetłumacze opis.

Hmmm..w takim razie ich mozliwosci tez chyba niebardzo kanoniczne sie wydaja (20000 fazerów??? wolne zarty, chyba z to o ich moc chodziło to wtedy sie zgodze). Co sie zas tyczy naszego okretu Wolf to na razie nic z nim nie bedziemy robic ale trzeba przystapic do projektowania nowych niedługo 🙂

Jeśli chodzi o klase Federation to jest całkiem możliwe o czym świadczy wielkość tej klasy, ale na o tarcie klasa jest zbyt kosztowna.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram