Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek EF II Re: EF II

Tazman
Participant
#12143

A to dla tych którzy nie zdążyli znalezć wszystkich złotych statków ale mają ochote zobaczyć sekretne poziomy wystarczy że urochomicie gre z parametrem: set g_secretcount 70.

....

Nie ma sprawy Tazman zawsze do usług. 

PS. A jak tam reszta i  mody do SFCIII który najbardziej ci odpowiada?

No dzisiaj przeszedłem EF 2 i po prostu wymiata chociaż zakończenie mi nie pasi, mianowicie z tą blondyną, wolałbym z brunetką.

Co do bugów to faktycznie trochę jest, ale ten Constitution niekoniecznie jest wpadką, po wojnie z Dominium federacja ma deficyt okrętów i musi odgrzewać stare bułeczki a nawet jeszcze działały Constitutiony przecież pod Wolf 359.

Mnie uraziła chyba najbardziej wpadka o pancerzu z Tritanium na USS Dallas a jakie pancerze na Excelsiorach są chyba każdy wie.

Teraz pocinam w BC i SFC III Dominion Wars

Właśnie dominion wars jest cool ale mam jedno pytanie czy te fazery faktycznie są takie słabiutkie czy coś namieszałem w instalacji, Mk 9 Szybki zdejmuje tylko 3 dmg śmieszne tym bardziej, że pancerze te słabsze mają po 500 700 itd.

TNG coś instalacje zawaliłem ale okręty są wypas w szczególności Lakota 😀

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram