Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek EF II Re: EF II

Krusty
Participant
#11529

Tak tylko żeby ściągnąć trzeba mieć szybkie łacze albo dużo cierpliwości, ja osobiście wolałem pojechać do Łodzi i kupić pirata za 20 zł. w dwa dni po premierze. A tak przy okazji wie ktoś po co zbiera się te złote statki.


A to tak przy okazji:Kody do pełnej wersji gry EF IIAby uaktywnić kody, zmodyfikuj skrót uruchamiający grę tak, aby zawierał on ciąg: +set ui_console 1 +sv_cheats 1Przykład: C:Program FilesActivisionStar Trek Elite Force II Single Player DemoEF2.exe" +set ui_console 1 +sv_cheats 1 Podczas gry naciśnij kalwisz [~] (tylda), aby przywołać konsolę, a następnie wpisz jeden z poniższych kodów: god - God Mode (nieśmiertelność)noclip - przechodzenie przez ściany notarget - wrogowie nie zauważają cię give all - wszystkie bronie health 100 - ustawia Health na 100 give weapon X - daje broń X (X=nazwa broni) maplist - lista map inventory - pokazuje inventory fps 1 - włącza FPS (0=wyłącza).......W najnowszym Clicku jest recenzja EF II gra dostała ocena bardzodobrą czyli piątke albo inaczej 5. Co do samej recenzji to autor przez połowe narzeka jak nie lubi treka i jak bardzo chciał tej grze postawić gorszo ocene ale nie mógł tego zrobić... bez komentarza... tą recenzje trzeba przeczytać. Ogólnie rzecz mowiąc warto kupić ten numer nie tylko z powodu powyższego ale dlatego że dołaczyli gre Worms2. Miłego czytania i zabawy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram