Forum Fantastyka Star Trek Co by było gdyby? Re: Co by było gdyby?

Ixion
Participant
#15637

Jakos watpie zeby rasa, jakakolwiek, ograniczyla sie do budowy jednego okretu.

Jeżeli wiec jeden z tych super okrętów wpadnie w ręce Borga, to los reszty będzie raczej przesądzony (chyba, że jest ich dużo albo są nieasymilowalne).

Problem jest olbrzymi i raczej trudny do rozwiazania (chyba ze rasa jest lagodna i nie bedzie chciala eliminowac calego gatunku, jakim jest borg. Jezeli nie ...

....... to zacznie się wojna, a Borg, nauczony doświadczeniem, jeżeli nie będzie w stanie sam wyeliminować problemu przy pomocy już posiadanej technologii, poszuka jakiegoś sojusznika.

A co do nienalezenie - to tego nie wiemy. Bo i niby skad. Zaden ze znanych potentatow (chociaz ja bym mial kilku na oku), ale diabli wiedza co sie jeszcze szweda po kosmosie.

Gatunek 8472 jest nieasymilowalny, bo jest znacznie bardziej rozwinięty od Borga, a nie znam ras, o których z całą pewnością można powiedzieć, że są od Borga potężniejsze (z wyjątkiem Q oczywiście).

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram