Forum Fantastyka Star Trek Co by było gdyby? Re: Co by było gdyby?

Zarathos
Participant
#15636

To zależy, jak super byłby ten super-hiper okręt. Nie spodziewam się że jedną, nawet niezwykle potężną jednostką można wyeliminować Borga.

Jakos watpie zeby rasa, jakakolwiek, ograniczyla sie do budowy jednego okretu.

Ale nawet jeśli byłby to jeden okręt, to posiada on jakieś promy, sondy czy inne autonomiczne jednostki, które Borg może zasymilować, a przez to przejąć wiedzę o technologii tego gatunku i dostosować się do niej.  

Fakt.

Jeśli rasa z którą walczy Borg jest nieasymilowalna, to rzeczywiście jest to problem (choć nie bez rozwiązania), ale do takich ras nie należą przedstawiciele żadnego z galaktycznych potentatów.

Problem jest olbrzymi i raczej trudny do rozwiazania (chyba ze rasa jest lagodna i nie bedzie chciala eliminowac calego gatunku, jakim jest borg. Jezeli nie ...

A co do nienalezenie - to tego nie wiemy. Bo i niby skad. Zaden ze znanych potentatow (chociaz ja bym mial kilku na oku), ale diabli wiedza co sie jeszcze szweda po kosmosie.

Zarathos

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram