Forum Fantastyka Star Trek Co by było gdyby? Re: Co by było gdyby?

Vidmo
Participant
#15347

Borgus nawet nie kichnal. 

Borg nie kichają 😛

Zniszczyc wieeeeelki nieruchawy cel w rodzaju okretow Borga jest prosto.

Gdyby było tak prosto to zrobić to Borg nie byłby największym zagrożeniem galaktyki 😛

Pozwolicie ze zacytuje z Ben Hura: Raaaaming Speeeeeeed. 🙂 Jeden okret federacji za jeden szescian, szczegolnie ze okrety fedkow moga byc automatycznie sterowane .... Po prostu rasy walczace z Borg sa wybitnie glupie. Wybitnie wybitnie. A nawet bardziej. 

Jestem ciekawy w jak sposób tego dokonałeś 😐 W końcu nawet z pojedyńczym sześcianem wszyscy mają problemy 😛 ,a wysyłając jeden okręt federacji na sześcian nie zdążyłby on nawet dolecieć, a do tego zderzenie z sześcianem nie gwarantuje jego zniszczenia szczególnie, że okręt rozwaliłby się o osłony "kostki".

SPOILER

Atak "samobójczy" w Scorpion II z okrętem 8472 był jedynym, który zniszczył sześcian w ten sposób, ale sytuacja była "zdeczko" inna, a i rasa 8472 posiada znacznie potężniejsze i wytrzymalsze okręty.

Ps: RPG'i i inne gry trekowe tak na prawdę nie odzwierciedlają grozy sytuacji i możliwości sześcianu więc nie masz co się chwalić 😛 (w RTS A1 jak byś się postarał to jednym Sovkiem też mógłbyś zniszczyć sześcian)

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram