Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Bitwa w układzie McArthura Re: Bitwa w układzie McArthura

kasyno
Participant
#13072

Układ McArthura

Statek Klasy Norexan - Warbird Equinius.

Porucznik Sordet: Wyszliśmy z Warp

Centurion Varex: W układzie jest siedem statków nie zakamuflowanych statków i kilka myśliwców,

Z Prometheusa USS Arduria NCC-59651 została tylko jedna sekcja stan je osłony 46 %, kadłub 100% , Nebula USS Livingston NCC-34099-A ma osłony 0%, kadłub 50%, Sovereign został zniszczony, pozatym dołączył do bitwy Excelsior zidentyfikowany jako USS Corsair NCC-3075-A jego stan osłony 33 %, kadłub 100% i batletH bez uszkodzeń, K'Vort'Cha zidentyfikowana jako IKC Krel jego stan osłony 50%, kadłub 100% i K'Vort'Cha zidentyfikowana jako IKC Suvchu` bez uszkodzeń. Dziwne Warbird Devoras zdjął kamuflaż chyba jest bez uszkodzeń podniósł tarcze.

Kapitan Kennor: Otwórz kanał do niego „Kapitana Thengel czemu zdjęliście kamuflaż postarajcie się jak najszybciej włączyć go ponownie i czekać na instrukcje” koniec transmisji. Varex otwórz kanał do statków floty „Tu Romulański Warbird Equinius, widzę że nie radzicie sobie tu z paroma klingońskimi jednostkami wraz z kilkoma romuańskimi statkami postanowiliśmy wam pomóc” taktyczny zaznacz te jednostki jakoś i daj te dane do mnie – po chwili dane już dotarły do komputera kapitana on po chwili namysłu – Taktyczny wyślij te dane do Warbird HokTar i Warbird Devoras Poruczniku Sordet kurs na cel „Gama 1” zaleć go trochę od tyłu, Rolvek cała salwa w „Gama 1” skoordynuj atak z innymi statkami, maskowanie w ostatnim chwili zdjąć. Do dzieła!!!!

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram