Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Bitwa w układzie McArthura Re: Bitwa w układzie McArthura

Coen
Participant

Załoga obserwowała na ekranie smierc ostatniego okretu federacji, widzieli ze niezaleznie od tego co sie stanie wrogowie poniesli tu kleske, niewazne co zamierzali, juz tego nie zrobią. To urzeczenie nieomal stało sie przyczyna ich śmierci gdyz sternik dopiero po sekundzie zarejestrował co wskazuja czujniki

Sternik: spore odłamki Nebuli lecą w naszą strone

Ja: manewry uniko...

Jednak było juz za puźno, okret staranował potęzna częśc spodka zmieniajc az tor lotu z tego powodu

Oficer taktyczny: pola integrujace 0, osłony krytyczne, kadłub mniej wiecej bez zmian

Ja; a wrogowie?

Oficer taktyczny: Vornak staranował jednego z warbirdów, zabierze go ze soba do grobu, drugi sie zamaskował

Ja; a nasi? kto jeszcze sprawny

Oficer taktyczny: Krel, ale jest w niewiele lepszym stanie od nas, oprucz tego 3 w pełni sprawne mysliwce z Vornaka

Ja: otworzyc kanał do Krela i myśliwców

Oficer łacznikowy: otwarty

Ja: został nam jeden przeciwnik do ubica, poteznijszy niz my wszyscy razem wzieci. Zapewne spróbuje wyeliminowac nas po koleji...nie zamierzam dawac mu tej mozliwosci. Zapewne kazde z was zna "Drapieżny Taniec" z ostatniego roku akademi, mam zamiar urzyc go, ale bede potrzebował waszej wspłpracy, wszystkie dane przesyłam na podkanale, są dostoswane do waszej zwrotnosci, pozwalajc wyciagnac z danego okretu maksimum możliwosci. Wiedzcie ze prawdopodobnie zginiemy tutaj, ale wykonalismy nasze zadanie. Wróg nie użyje juz tego systemu, odsunelismy groźbe ataku od naszych dzieci i zadalismy zdrajcom powazne straty. Był to honor móc walczyc u waszego boku, Qapla'

Na mostku zapadła głucha cisza któą przerwał dopiero Sternik

Sternik; wszelkie dane pobrane przez komputery sterowania, gotów do rozpoczescia manewru

Ja: wykonać, jesli tylko gdzieś jakis okret zacznie zdejmowac maskowanie odwrucic sie w tamta strone i w zaleznosci od odległosci ostrzelac ich torpedami jonowymi lub polaronowymi, jesli bedzie trzeba urzyc tych drugich strzelajce w mostek wrogiej jednostki, skoro Chat'I rozwalił tak Hutet'a w czasie wojny to moze my poslemy tak do piachu tego ostroucha, cały czas kontynuowac Taniec

Drapieżny Ptak lecący dotąd spokojnie wykrecił nagle i zacza pikować aby nagle skrecic w praw i poderwać lot a nastepnie obrucic sie o 270 stopni i poleciec w inna strone, czekajc na atak wroga i dolaczenie do niego pozstałych okretów.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram