Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Bitwa w układzie McArthura Re: Bitwa w układzie McArthura

Coen
Participant

BetleH mocno już połatany ruszył nagle przed siebie wymijając asteroidy bez trudu

Ja: jak tylko obraz zrobi się klarowny raport

Taktyczny: bitwa dalej trwa, Vornak jest ciężko uszkodzony, Krel jest w najlepszym stanie z nas wszystkich również kontynuuje walkę, Suvchu` zniszczony widzę jego szczątki

Ja: a wrogowie?

Taktyczny: oba okręty romulańskie są mocno uszkodzone, najbliżej nas jest Nebula

Ja; pełna impulsowa, kurs na nebule, podlecieć na minimalna bezpieczna odległość, złapać go wiązką holującą i ognia z dezrupotrów oraz torped jonowych

Drapieżny Ptak wyleciał nagle z cienia ogromnej asteroidy i ruszył z maksymalna prędkością w stronę wrogiego okrętu i będąc w niewielkiej odległości złapał go wiązką holująca zmniejszając zwrotność wrogiej jednostki

Oficer taktyczny: Dowódco, romulanki warbird właśnie wymija Nebule, chce się za nią schować przed ogniem innych naszych jednostek

Kapitan tylko się uśmiechną

Ja: ognia

betleH wypalił z całego przedniego uzbrojenia zwalniając wiązkę i odskakując przed falą uderzeniową

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram