Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Bitwa w układzie McArthura Re: Bitwa w układzie McArthura

EddieGcT
Participant

Ja: Kohlar masz wszystkich?Operacyjny: Tak kapitanie, mam Kapitan Liranne i cala Jej zalogeJa: Swietnie...Okretem lekko szarpnelo...Taktyczna: Ten Warbird ostrzelal nas ale niewiele trafilo, oslony spadly zaledwie o 1%Ja: K'Ren niezle uniki, trzymaj tak dalejTaktyczna: Jod, Vornak skreca i atakuje naszego Warbirda, D'meg niezle oberwal a teraz w jego kierunku leci NebulaJa: Hmmm...Taktyczna: Warbird Equinius robi zwrot, wchodza nam na ogonJa: Spokojnie, K'Ren pelna impulsowa, Tilly przygotuj rufowe wyrzutnie i siec dezruptorowTaktyczna: 2000km... 1800... 1500Ja: Dobra... Ognia! fotonowki i dezruptoryTaktyczna: PoszloJa: Dobrze, teraz przygotuj dziobowe wyrzutnie i dezruptory, daj tez dodatkowa moc do oslon dziobowychSternik: Kapitanie mojamy VornakaJa: Przelec nad nim i zwolnij do polowy impulsu, zobaczymy co szykuje ta Nebula...Taktyczna: Livingston strzela, torpedy i fazeryTaktyczna: przed nami ujawnia sie drugi Warbird i strzela w VornakaJa: K'Ren ustaw nas tak zeby weszlo to w nasJa: Tilly jonowki i wszystkie dezruptory... celuj w tego WarbirdaJa: baH !Krel chroniac Vornaka przed silnym uderzeniem ze strony ujawniajacego sie Warbirda i Nebuli przyjmuje na wlasne oslony wszystkie pociski, jednoczesnie ostrzeliwuje jednostke romulanska...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram