Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Bitwa w układzie McArthura Re: Bitwa w układzie McArthura

EddieGcT
Participant

Na okrecie wszyscy sie kszatali , caly czas biegaly gdzies druzyny naprawcze a okret z godizny na godzine zaczynal przypominac ten ktorym byl przed atakiem Romulan...Ja: Stan okretuOperacyjny: oslony 45%, kadlub 75%, pole integrujace 100%Ja: wyglada calkiem niezle, mozna juz cos zdzialacJa: Tilly sytuacja naszych okretowTaktyczna: IKC betleH - oslony 15% kadlub 21% pole integrujace 35%... jest powaznie uszkodzony, maskowanie zniszczone, przebicie kadluba, awaria czesci uzbrojenia, przebywa w pasie asteroidów Ja: mhm....Taktyczna: IKC Vornak - oslony 20% kadlub 60% - pole integrujace 35%... maskowanie uszkodzone, warp niesprawny... leci w kierunku USS LivingstonTaktyczna: IKC Suvchu` - oslony 0% kadlub 25% - pole integrujace 0% - maskowanie uszkodzone, czesc uzbrojenia zniszczone, warp niesprawny, silniki impulsowe uszkodzone...Pierwszy: Jod wyglada na to ze Lir zamierza wbic sie w tego romulaka...Ja: Dobra, przerwa na kufel krwawego wina sie skonczyla, czaqs wracac do walki!Ja: Tilly przygotuj uzbrojenie, K'Ren kurs na Lir i tego Equiniusa co to atakuje Lir... uwazaj tez na niego, zapewne maja jakas niespodzianke w rufowych wyrzutniach na taka ewentualnosc, wzor unikow omikron gamma... pelna impulsowa, Kohlar jak bedziemy na 800km przed celem zdejmij kamuflazSternik: 1000km... 900... 850...Ja: Tilly przygituj cale dostepne uzbrojenie i wal w tego romulakaSternik: 800km !Ja: Kohlar zdejmij kamuflarz, Tilly ognia !!!Taktyczna: Dezruptory poszly, torpedy poszlyJa: K'Ren min tego Warbirda, jak tylko znajdziemy sie przed nim Tily wpakuj mu co tylko sie da z rufowych dezruptorow i wyrzutniSternik: Juz prawie...jestesmy za nimi... 50...100kmJa: Tilly ognia !Ja: Kohlar przygotuj transportery, namierz Lir i kogo tylko sie da i prznies ich z okretu i kapsul ratunkowych do nas...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram