Forum Fantastyka Star Trek awanse itp. Re: awanse itp.

Ixion
Participant
#14527

Ale admiral jak chce tez moze dowodzic statkiem przyklad Kirk albo w ST8 zostal zniszczony statek admirala co sugeruje ze admiral siedzial na fotelu kapitanskim.

No właśnie. Jak to się skończyło? 😉 Okręt admirała z FC został zniszczony, a Kirk w ST I zniszczyłby Enterprise zaraz po wejściu w Warp, gdyby nie sprawna reakcja załogi.

Zasluzyla bo byla jedyna kapitan ktora do tej pory wystapila w serialu trek dluzej niz w jakims epizodzie i dobrze sobie poczynala, poza tym byla w sytuacji z jaka nie zetkneli sie Kirk i Picard - czyli byla zdana przez caly czas wylacznie na siebie i swoich ludzi ( nie liczac drobnych epizodow)

To właśnie wskazuje, że Janeway potrafi sobie poradzić jako dowódca jednego okrętu. Tymczasem nie mając kontaktu z dowództwem, nie dowodząc nigdy jakąś flotą, nie koordynując działań wielu jednostek nie uzyskała doświadczenia w tym, co jest ważne w byciu admirałem.

Ale w jednym masz racje. Mianowicie spisek: lobby feministyczne wymogło na scenarzystach wprowadzenie awansu Janeway....... 😉

I tak zostanie admiralem, bo jest pierszym kapitanem takiego statku

Ciekawe, jak wtedy będzie mu się układała współpraca z pewnym volkańskim ambasadorem 😉

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram