Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co ze związkami homoseksualnymi? Re: A co ze związkami homoseksualnymi?

mattik
Participant
#16646

Nie przeczytałem całości, ale po przjrzeniu 1,5 strony "krew mnie zaczęłan zalewać" :(. Mam nadzieje, że nie powtarzam czegoś.

Do wszystkich homofobów (fobia... rozumiecie???), był już kiedyś taki kraj gdzie homoseksualtistów wysyłano na leczenie. Dodam tylko, że nie wracali.

Była taka akcja w USA, w której były żekome dowody na to, że "leczą" homoseksualizm. Byla później z tego niezła afera, bo najpierw ludzie "mieli nawrót choroby" (oczywiście tak nie uważam), a później byli zastraszani (ujawnianie tego, że nie zostali wyleczeni) i w końcu kilku popełniło samobójstwo.

Tak na marginesie. Kiedyś miałem jakieś urojenia, marzenia, że niby trekerzy są bardziej tolerancyjni, milsi nie mają żadnych fobii (czy to nacjonalistycznych czy homofobii). Zawiodłem się. Do następnego posta.

EDIT

Zapomniałem wspomnieć. Bardzo ciekawe jest to, że jeden z 4umowiczów pisząc post "broniący" homoseksualistów napisał: Chociaż sam nie jestem...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram