Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co ze związkami homoseksualnymi? Re: A co ze związkami homoseksualnymi?

OmegaOne
Participant
#16636

Ja też postanowiłem dorzucić parę groszy w ramach sprostowania niektórych faktów i skoro już podjęliśmy się poważnego tematu, nie bądźmy pruderyjnie fałszywi i nazywajmy rzeczy po imieniu.

... na forum mamy tylu homofobów...

Parę wyjaśnień:

Homofobia - silny lęk wobec osób tej samej płci, wiążący się z niepokojem co do własnej orientacji płciowej, z wrogością wobec gejów i lesbijek.

Testosteron - hormon męski wytwarzany przez śródmiąższowe komórki Leydiga w męskich gruczołach płciowych, inaczej jądrach. Wpływa na wytwarzanie cech płciowych męskich.

Orientacja seksualna - stała tendencja doświadczeń erotycznych i uczuciowych reakcji w stosunku do mężczyzn, kobiet lub mężczyzn i kobiet oraz wynikające z tego poczucie własnej tożsamości.

tak, drodzy forumowicze, to jest choroba. co juz dawno udowodniono.

'Nie można zostać homoseksualistą. Nie nabywamy homoseksualizmu w procesie wychowania, nikt nie staje się homoseksualistą, dlatego że został uwiedziony. To nie choroba, nie można się zarazić. Homoseksualizm jest wrodzony i nie do zmiany. I do tego dokładnie wiadomo skąd się bierze u człowieka taka a nie inna orientacja seksualna.

Orientacja seksualna formuje się w okresie płodowym i zależy od wypływu hormonów na kształtujący się układ nerwowy. Na początku każdy płód czy to męski czy żeński rozwija się w identyczny sposób. Potem, żeby wyróżnicował się mózg i narządy płciowe mężczyzny musi zadziałać testosteron. Jeśli zadziała on na płód męski w innym czasie niż zwykle lub też będzie w niskim stężeniu wykształci się orientacja homoseksualna, bądź też ta orientacja nie będzie zdefiniowana i wtedy mówimy orientacji biseksualnej. Jeśli natomiast testosteron zadziała na płód żeński większym niż zwykle, u kobiety wykształci się orientacja homoseksualna. U kobiet jednak orientacja seksualna jest bardziej płynna niż u mężczyzn. O kobiecym homoseksualizmie wiadomo jednak zdecydowanie mniej niż o męskim.'

mam nadzieje, ze problem homoseksualistow zostanie w rozwiazany (czyt. zostanie znaleziony skuteczny sposob na wyleczenie tej choroby), bo nie zycze sobie, by moje przyszle dzieci przebywaly w ich towarzystwie, jak rowniez by moim dzieciom wbijane byly zle pojete hasla tolerancji wzgledem takiego zachowania.

'Orientacja seksualna oznacza preferowaną płeć partnera seksualnego. Jest to program wpisany w ośrodkowy układ nerwowy. Póki co, nie ma żadnych metod, żeby ten program zmienić. Człowiek rodzi się albo heteroseksualny, albo homoseksualny, albo biseksualny. Można wytrenować człowieka żeby żył niezgodnie ze swoją orientacją seksualną. Np geje żenią się, a lesbijki wychodzą za mąż. Nie znaczy to, że są "wyleczeni", ani że zmieniła im się orientacja seksualna. Wszystkie doniesienia o możliwości zmiany orientacji seksualnej u człowieka, to fałszerstwa. Jedyną metodą sprawdzenia tego czy możliwa jest zmiana orientacji jest zrobienie badania reakcji genitalnej przed leczeniem i reakcji genitalnej po leczeniu. Jeśli reakcja genitalna wykaże, że gej zaczął reagować na kobiety, można by uznać, że dokonano cudu i zmieniono orientację seksualną.'

O ile dane mowiace ze homoseksualisci stanowia jakies 10% spolecznosci sa prawdziwe, to istnieje spore prawdopodobienstwo, ze znasz osoby innej orientacji niz Twoja nawet o tym nie wiedzac.

...'4 do 6 procent w każdej populacji.'

...Problem zaczyna sie gdy wiesz ze ktos jest homoseksualista. Wtedy zaczyna Ci to przeszkadzac. Tobie i kilku innym osobom ktore tu sie wypowiadaly w malo przyjazny sposob. Przeszkadza Wam ich sama obecnosc, tak jakbyscie bali sie zarazic ta "choroba", jak ja nazywacie. Kto wie, moze niektorzy sie tego boja...

I jak tu się nie zgodzić

'Najwięcej negatywnych emocji wzbudzają mężczyźni homoseksualni u mężczyzn heteroseksualnych. Skąd się bierze ta agresja? Przede wszystkim z lęku. Mężczyźni najbardziej boją się, żeby nie okazało się, że oni też mogą być homoseksualni. Ci, którzy najbardziej się boją i nie są pewni swojej męskości są najbardziej agresywni w stosunku do gejów.'

'Gratuluje' wszystkim homofobom płytkiego intelektu, otępiałości umysłowej i prymitywizmu czyli po prostu poddawania się stereotypom. Stereotyp zabija myślenie, a co odróżnia nas od zwierząt jak nie zdolność logiki, samodzielnego kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. Najlepiej przykleić łatkę, zaszufladkować, powtarzać głupoty innych, bo to jest o wiele prostsze i wygodniejsze. A mówi się że młode pokolenie jest wykształcone i ma otwarty umysł. Jak widać nie. Średniowiecze, czasy inkwizycji i palenie na stosach, to dopiero była epoka. Niektórzy niestety właśnie na niej zakończyli swoja edukację społeczną.

Piotrze starasz się być dyplomatyczny, owijasz w bawełnę, cackasz się z niektórymi, może to i dobrze, ale czasami nic nie działa tak oświecająco jak prawda wypowiedziana bez ogródek prosto w oczy.

Na koniec zostawiam prawdziwą perełkę.

Czy pary homoseksualne mogą wychowywać dzieci? Czy dom, ciepło domowe, gwiazdka i dwie kobiety, które darzą dziecko uczuciem jest lepsze czy gorsze niż samotność w domu dziecka.

Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram