Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co ze związkami homoseksualnymi? Re: A co ze związkami homoseksualnymi?

Gosiek
Participant
#16539

bo nie zycze sobie, by moje przyszle dzieci przebywaly w ich towarzystwie,

Absolutnie sie zgadzam - jeszcze wyrosną na takich i co wtedy będzie - katastrofa

Wyrosną na ludzi - takich na jakich wychowają ich rodzice. Ponieważ to rodzice stanowią o przyszłości i wychowaniu swoich dzieci a nie przygodni znajomi ze szkoły. A czy będą się uczyć w towarzystwie homo- czy heteroseksualistów ma (IMHO) znaczenie drugorzędne - równie dobrze można by uważać, że szkoły koedukacyjne są niebezpieczne gdyż starszy chłopak może zgwałcić młodszą koleżanke.... Może ale są to przypadki incydentalne i tak samo jest z ujawnianiem zachowań homoseksualnych wobec osób, które tego sobie nie życzą.

Moze nie jest to jedyna funkcja - ale z pewnoscią ostateczny cel - po co bóg stworzył takie uczucie jak miłość ➡ tylko po to, aby zapewnić przetrwanie gatunku - wychodząc z tej tezy możemy śmiało dojść do wniosku ze homoseksualizm jest w konflikcie zz boskim planem w stosunku do ludzkosci.

Z religijnego punktu widzenia zapewne masz rację - ale zapominasz, że nie wszyscy są wierzący. A co za tym idzie nie wszyscy uważają, że istnieje boski plan rozwoju świata i konieczność jego przestrzegania.

Ale tu schodzimy już na zupełnie inny temat - jeżeli chcemy dyskutować o Bogu czy teologii to proponuję założyć osobny temat, bo ten raczej nie jest po temu odpowiedni.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram