Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co ze związkami homoseksualnymi? Re: A co ze związkami homoseksualnymi?

rdo
Participant
#16532

bo nie zycze sobie, by moje przyszle dzieci przebywaly w ich towarzystwie,

Absolutnie sie zgadzam - jeszcze wyrosną na takich i co wtedy będzie - katastrofa

Akt płciowy logicznie rzecz biorąc ma tylko jedną funkcje - zapewnić przetrwanie gatunku. A w tym względzie co by nie powiedzieć homoseksualiści są bezużyteczni. Dlatego homoseksualizm jako bezproduktywny jest nielogiczny.

Moze nie jest to jedyna funkcja - ale z pewnoscią ostateczny cel - po co bóg stworzył takie uczucie jak miłość ➡ tylko po to, aby zapewnić przetrwanie gatunku - wychodząc z tej tezy możemy śmiało dojść do wniosku ze homoseksualizm jest w konflikcie z boskim planem w stosunku do ludzkosci.

Jezeli chodzi o tolerancje: Tolerowac znaczy nie zwalczać, tolerowac mozna różne dewiacje - ale tolerancja nie oznacza uważania czegoś za normalne i właściwe...To że toleruje takie osoby to wcale nie oznacza ze chciałbym z takimi n.p. pracować czy w ogóle przebywać - chyba przeniósłbym sie do innej szkoły gdybym dowiedział się, że w mojej klasie jest taka osoba (chociaż nie - póki nie wchodzi mi w droge to niech sobie bedzie) ➡

==============================

Orientacja seksualna jest w głównej mierze uwarnukowana genetycznie - więc na tej samej podstawie niski wzrost też możnaby uznać za chorobę.

A choroby genetyczne?? to ze cos jest uwarunkowane genetycznie to nie oznacza od razu, ze nie jest chorobą (nie mówie przez to - ze homoseksualizm jest chorobą - bo w tej kwestii nie mam zdania - w/g WHO obecnie chorobą nie jest - chociaż kilkukrotnie to sie w XX wieku zmieniało)

. Drażnią mnie osoby obnoszące się swoim homoseksualizmem, drażni mnie w ostatnich latach nagminne, nazwijmy to, faworyzowanie homoseksualizmu (np. jeżeli kobieta uderzy mężczyznę klepiącego ją w pośladek, to broni swoich praw - jeżeli podmiotem klepania jest mężczyzna reagujący w taki sam sposób uznawany jest za homofoba). Ludzie powinni zrozumieć, iż ich wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innego.

Całkowicie podzielam Twój pogląd - Świat w tej pogoni za tolerancją totalnie stanął na d**** o przepraszam... głowie...

i to jest właśnie (całkowicie nielogiczny) powód dla którego pedałów nie lubię (oczywiście nie jest to jedyny powód - są inne, logiczniejsze)

==================================

Co do pokazywania homoseksualizmu w Treku:

A dlaczego nie w Treku? Przestaniesz oglądać?

czy ja mówiłem ze kategorycznie nie?? przeciez jedną z głównych idei Treka jest tolerancja - oby jednak była to tolerancja w takiej postaci, jak ja ją opisałem, a po drugie - oby nie było tego za dużo....

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram