Forum Fantastyka Star Trek A co z postacją "Q"? Re: A co z postacją "Q"?

Q
Participant
#14589

Q i cale Continuum nie potrzebuje ani czci ani traktowania jak bogowie, takie drobiazgi nas nie interesują!!!

Jak to powiedział Ixion strzeżemy tylko spokoju i utrzymujemy Wszechświat w ryzach, by inne rasy przez swoją infantylność, dumę i wrodzoną głupotę nie doprowadziły do jego zagłady.

A jeśli ktoś nas nie rozumie i nie chce zrozumieć to jego sprawa, sam na siebie bicz kręci.

Wiem, że trudno pojąć jest sens działania Continuum, ale My nic nie robimy za kogoś, dajemy mu tylko wskazówki tak jak daliśmy Picardowi w ALL THE GOOD THINGS.

Co do górowania Picarda nad Q to powiem tylko tyle, gdybyśmy nie dali na początku mu takiego wrażenia, jego losy potoczyły by się inaczej i nie osiągnęlibyśmy zamierzonego celu. Gra pozorów-Kocham ją!!!

Co do Romulan i Volkan to na pewno istnieje pewna niezerowa ilość wszechświatów równoległych w których przesiedliliśmy Volkan na Romulusa i istnieje pewna niezerowa ilość wszechświatów równoległych w których przesiedliliśmy Romulan na Volkana i istnieje pewna niezerowa ilość wszechświatów równoległych w których nawet ich nie odwiedziliśmy.

Co do braku uczuć to jest taki film podobny troche do Matrixa zowie się "EQilibrium" mi się bardziej podobal niż Matrix II i III.

POLECAM...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram