Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co wy myslicie o naszym kraju? Re: A co wy myslicie o naszym kraju?

Vidmo
Participant
#14373

W Angorze ( Jakby kogoś interesowało to Korwin Mikke dla tej gazety felietony pisze, czasem nawet ciekawe ) parę tygodni temu pisało: "Dzień bez afery, to dzień stracony"

Niestety to fakt, ostatnio co wejdę na internet lub czytam gazetę to jest o tym pełno. Tearaz afery przetargowe w armii. Tak sobie tylko pomyśleć:

Czy tak naprawdę możemy być postrzegani jako równorzędni partnerzy dla UE czy innych państw. Przecież to co się dzieje w polsce można uznać chyba tylko za komedię, popatrzeć na raport UE. Dobra trochę nas tam objechali ale oki, jakieś wnioski powinno się wyciągnąć i do roboty. A tu nasz Prezydent w przemówieniu na ten temat uważa, że to mały pryszcz i te 14 lat Polskiej DEMOKRACJ to poprostu SUKCES !!!!!!!! 

Ludzie to się zaczyna po prostu śmieszne robić, emerytom obcinają ale budżet administracyjny wzrasta o 20%. Wprowadzane są winiety, podwyższają ciągle podatki ( Samo paliwo bez akcyzy, podatku drogowego kosztowało by około 1.30 zł ) społeczeństwo w szybkim tempie ubożeje, ale na rząd pieniądze zawsze się znajdą.

Ja tego nie rozumię, czy nasi politycy są takimi debilami i nic nie widzą czy z premedytacją wykańczają nasze państwo  ❓

👿 Już mi się gorączka podnosi, znowu się zapędziłem ale mnie to wszystko @#$%^&**%(&  ❗  ❗  ❗  A was  ❓

Angorę czytam zawsze "od deski do deski" (już od dobrych paru lat) łącznie z artykułami K.M. (pobobają mi się również zdjęcia "Na dobry początek" 😉 ) i jeżeli mógłbym polecić jakąś gazetę to właśnie tą. Artykuły są bardzo obiektywne i poruszają ciekawe kwestie (nie lubię tylko Beaty Klaps 😛 prowadzącej dział filmowy za denną recenzję Nemesis'a i paru innych dobrych filmów, które krytykowała), a to jakie mam zdanie na temat tego co się dzieje w kraju już wyraziłem 😕 .

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram