Skocz do zawartości

Big Bang Theory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr

Piotr
  • Admin
  • 3829 postów
  • Województwo:
    zachodniopomorskie

Napisano 17 luty 2010 - 20:22

Nie raz już rozmawialiśmy na temat tego serialu, w różnych miejscach, zazwyczaj w newsach. Osobny topic nie wydaje się więc złym pomysłem. ;)TBBT to serial pełen nawiązań do przeróżnych sci-fi. Dla fana ST czy BSG to cotygodniowa dawka wybuchów śmiechu - jak nie jesteśmy świadkami gry w klingońskie słówka, to Sheldon raczy nas cylońskimi tostami. ;) Nie wiem czy oglądaliście już ostatni odcinek (3x15), ale najbardziej geekowaty bohater serialu znów się popisał. Według mnie był to jeden z lepszych momentów. Sheldon podczas podróży samochodem wymyślił nową grę - w zdrajców. ;> Obok Judasza i oczywiście Leonarda, z którym był skłócony, podał decydenta wytwórni Fox odpowiedzialnego za kasację Firefly. Jak dla mnie - bezcenne. ;>
That which does not kill us makes us stronger.

#2 cinus

cinus
  • Trek.pl
  • 683 postów
  • Województwo:
    lubuskie

Napisano 18 luty 2010 - 0:27

Sheldon wymiata. Całokształtowo wręcz. Mnie rozbroiła scenka, gdy Leonard dostał tackę ze sztućcami, by po chwili zorientować się, że to 30 sztuk srebra B) Nie wspominając już o Kothrapalim (hindusie) w finalnej scence :D Kosmos.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Albert Einstein

#3 Bartas

Bartas
  • Forumowicze
  • 369 postów
  • Województwo:
    wielkopolskie

Napisano 18 luty 2010 - 8:48

Ten serial jest świetny :) Mnie totalnie rozłożyło jak Leonard miał dziewczynę z zawodu lekarza i Sheldon stwierdził, że oni muszą być razem bo Leonard to Kirk, Sheldon to Spock i wreszcie znaleźli (w postaci dziewczyny Leonarda) McCoya :) No i gra w kamień, papier, nożyce, jaszczurka, Spock ;)

Użytkownik Bartas edytował ten post 18 luty 2010 - 8:49

www.wogf.pl - poznański klub fanów Star Treka

#4 Piotr

Piotr
  • Admin
  • 3829 postów
  • Województwo:
    zachodniopomorskie

Napisano 13 kwiecień 2010 - 20:06

Kto oglądał ostatni odcinek? Penny cytująca Yodę - świadomie! Jej postać ewoluuje lepiej niż większość bohaterów Entka. ;P Jedna z perełek odcinka - Sheldon robiący mind meld z kulą do kręgli. ;> Ale końcówka... bezcenna. ;D
That which does not kill us makes us stronger.

#5 Barusz

Barusz
  • Forumowicze
  • 3066 postów
  • Województwo:
    mazowieckie

Napisano 13 kwiecień 2010 - 20:38

Penny znerdziała trochę już w drugim sezonie, gdy do domu bohaterów wprowadziła się inna fajna laska i trzeba było jej wytłumaczyć, by nie wykorzystywała chłopaków, bo ci "nie mają osłon... no wiesz, jak w Star Treku" ;>

#6 r_ADM

r_ADM
  • Forumowicze
  • 1143 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 13 kwiecień 2010 - 21:11

Krotka pilka. Sheldon w paru odcinkach ma na koszulce czerwony symbol: cos przypominajacego prostokat gdzie gorny i dolny bok sa bokami dlugimi; Prostokat jest przedzielony pionowa linia wzdluz dlugich bokow. Kojarze to skads, ale nie wiem skad. Anyone?

#7 Barusz

Barusz
  • Forumowicze
  • 3066 postów
  • Województwo:
    mazowieckie

Napisano 13 kwiecień 2010 - 21:18

To:

http://www.imdb.com/title/tt0081871/ ?

#8 r_ADM

r_ADM
  • Forumowicze
  • 1143 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 13 kwiecień 2010 - 22:01

Owszem, ale nasuwa sie pytanie bo symbol na pewno kojarze, ale tego serialu za chiny nie. Wydaje mi sie, ze w jakiejs kreskowce to bylo.

#9 Barusz

Barusz
  • Forumowicze
  • 3066 postów
  • Województwo:
    mazowieckie

Napisano 13 kwiecień 2010 - 22:11

No to chyba wiadomo, gdzie ewentualnie sprawdzać. Bo prawdopodobieństwo, że ktoś z obecnych zna listę kreskówek, które widziałeś jest imho nikłe...

#10 Krusty

Krusty

Kadet II klasy

• Forumowicze
  • 1043 postów
  • Województwo:
    wielkopolskie

Napisano 14 kwiecień 2010 - 12:09

A może była to świetna piosenka, bardzo czeto leci w tle z koszulką w różnych serialach.

#11 Match

Match
  • The Niners
  • 1428 postów
  • Województwo:
    mazowieckie

Napisano 25 maj 2010 - 19:13

Oglądał ktoś 3x22?Leonard opowiada Penny o tym jak wprowadził się do Sheldona. Na początku było kilka pytań, jedno z nich:S:Kirk or PicardL:Oh, that's tricky. Original Series over Next Generation but Picard Over Kirk.S: Correct:D

#12 Jamjumetley

Jamjumetley
  • Trek.pl
  • 1940 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 25 maj 2010 - 19:43

Widziałem gdzieś klip. Sheldon by mnie nie wpuścił, bo moje poglądy są o 180 stopni odwrócone.

#13 Elvenking

Elvenking
  • Forumowicze
  • 399 postów
  • Województwo:
    pomorskie

Napisano 27 maj 2010 - 1:00

Obejrzałem dwa sezony - genialny serial ;D Dawno nie miałem takiej polewy. Słyszałem, że trzeci słabszy, ktoś może zweryfikować? Warto oglądać?
Make it so!

#14 r_ADM

r_ADM
  • Forumowicze
  • 1143 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 27 maj 2010 - 8:36

Slabszy. Warto.

#15 The D

The D
  • Forumowicze
  • 886 postów
  • Województwo:
    mazowieckie

Napisano 30 sierpień 2010 - 14:23

Być może Piotr wysmaży newsa na stronę główną, ale nim to się stanie napisze tutaj. Otóż rozdano tegoroczne nagrody Emmy. W kategorii "Najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu komediowym" statuetkę otrzymał nikt inny jak Jim Parsons za rolę Sheldona Coopera.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych