Skocz do zawartości

Koniec zabawy - wracamy do pracy

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
59 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ocena TrekSfery (30 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz TrekSferę 2009

1. Świetna impreza (11 głosów [36.67%])

Procent z głosów: 36.67%

2. Było fajnie (10 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

3. Średnio (2 głosów [6.67%])

Procent z głosów: 6.67%

4. Nudnawa (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. Kompletna porażka (1 głosów [3.33%])

Procent z głosów: 3.33%

6. brak odpowiedzi (6 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

Jak oceniasz rolę TrekSfery na Avangardzie?

1. Bardzo się wyróżniała (8 głosów [26.67%])

Procent z głosów: 26.67%

2. Zwykła impreza towarzysząca (10 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

3. Ledwo zauważalna (6 głosów [20.00%])

4. brak odpowiedzi (6 głosów [20.00%])

Czy byłeś(łaś) na TrekSferze i planujesz przyjechać za rok?

1. Byłem(łam) i na pewno wrócę (22 głosów [73.33%])

Procent z głosów: 73.33%

2. Byłem(łam) i się rozczarowałem(łam). Nie wróocę (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nie byłem(łam) i żałuję. Na pewno będę (5 głosów [16.67%])

Procent z głosów: 16.67%

4. Nie byłem(łam) i nie zamierzam (3 głosów [10.00%])

Procent z głosów: 10.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Dzikowy

Dzikowy
  • The Niners
  • 316 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 11:50

Z całego serca dziękuję ludziom i obcym, którzy przyczynili się do powstania i sukcesu Konwentu. Pierwszy mój od lat, ale załapałem bakcyla i można się spodziewać, że na przyszłoroczny przygotuję się wcześniej i postaram się bardziej pomóc ( do tego, na przykład wezmę śpiworek i nie będę musiał ganiać po Warszawie, a przez to tracić tyle programu). Pozdrawiam wszystkich poznanych trekkies, RPG-owców, autorów, prelegentów i organizatorów. Nie mogę się doczekać TrekSfery 2010. Koniec klepania na dziś - mam troszkę zaległości do nadrobienia.
"Między każdą parą wymiernych chwil istniały miliardy chwil niewymiernych."

#2 Coen

Coen
  • Trek.pl
  • 2654 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 13:25

Również dołączam się do podziękowań. Był to mój pierwszy konwent na tak dalekim dystansie i nie żałuje że się na niego udałem:) Przy okazji olbrzymie gratulacje dla Fluora który tak to wszystko zorganizował, że TrekSfera okazała się chyba najbardziej programowych i solidnym działem na całej Avangardzie. Oraz dla Scimitara za upór i wytrwałość w przygotowywaniu prelekcji:)
I walked for miles inside this pit of danger. I've swallowed down a thousand years of anger. The weight of the world is falling on my shoulders. A place where no one follows me I walk alone.

#3 Raider71

Raider71
  • Forumowicze
  • 576 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 17:50

Ja za to piszę z zapytaniem czy ma ktoś zdjęcia z konwentu i czy byłby je w stanie umieścić na forum?
NCC-2000-C USS EXCELSIOR
Tezik - Główny Oficer Strategiczny

ussexcelsior.net

--------------------------------------------
Czasy się zmieniają, a my razem z nimi - Lotariusz I, władca
Franków

#4 Gosiek

Gosiek
  • Admin
  • 1404 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:11

Zdjęcia autorstwa fluora są właśnie na etapie zrzucania na komputer i po wstępnej obróbce na pewno trafią do sieci. Czy akurat na forum, czy gdzieś indziej, to się okaże. Ale na pewno będą dostępne.
Dołączona grafika TSSylon FO - always watching, always here, you have been warnedDołączona grafika

Dołączona grafika bIHeghvIpchugh bIHeghpu' - Jeśli boisz się umrzeć, już jesteś martwy.

#5 Eviva

Eviva
  • Forumowicze
  • 3134 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:21

Ja również bawiłam się jak nigdy. Płakać mi się chce na myśl, że to już koniec :(. I tez jestem już myślą przy następnym konwencie.

"A waść Don Kichota czytałeś?" "Czytałem.
I głowę przed tym wzniosłym kłonię sowizdrzałem."

Edmund Rostand "Cyrano de Bergerac"

Książki Evivy dostępne są tutaj - http://www.empik.com...qtype=basicForm

Ebooki Evivy pobierzesz tutaj - http://wydaje.pl/mar...arch/dobrzynska

#6 Liranna

Liranna
  • Trek.pl
  • 328 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:53

Czy ja mogłabym prosić o podesłanie mi zdjęć na maila? Sama też podeślę tym którzy chcą ode mnie :) Jakby zdjęcia były za duże na moją skrzynkę na treku, to ślijcie na alastrine@tlen.pl
ic_ufp2.gif Adm. Liranna ic_ufp2.gif

#7 fluor

fluor
  • Security Team
  • 4605 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:58

Zapraszam do opisywania wrażeń i relacji, wszystko to może być pomocne przy kolejnych podejściach. Postaram się napisać (w końcu nie mam żadnych deadline'ów na karku :) ) nieco dłuższą relację z tego co się działo - nie byłem na wszystkich punktach, ale starałem się uczestniczyć w większości - oraz doprowadzić stronkę TSF do nieco atrakcyjniejszej zawartości. Ale na pewno chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Wymieniać po kolei nie ma sensu (zresztą byłoby to technicznie trudno wykonalne), nieważne też czy ktoś jechał z drugiego krańca Polski czy z najbliższej okolicy, bo to właśnie Wy tak licznie zgromadzeni daliście TrekSferze podstawy bytu. Nie było idealnie i sam przyznaję, że stać nas było na jeszcze więcej, ale mimo wszystko uważam, że czterodniowe święto treka na Avangardzie będziemy mile wspominać. Aha, proszę o podsyłanie zdjęć i innych materiałów do mnie lub na skrzynkę treksfera2009@gmail.com . Chciałbym żebyśmy stworzyli naprawdę solidną dokumentację tego wydarzenia :)

#8 Raider71

Raider71
  • Forumowicze
  • 576 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 20:26

Co do samej TrekSfery... impreza świetna i jedyne na co pozostaje czekać to edycja 2010.
NCC-2000-C USS EXCELSIOR
Tezik - Główny Oficer Strategiczny

ussexcelsior.net

--------------------------------------------
Czasy się zmieniają, a my razem z nimi - Lotariusz I, władca
Franków

#9 Jamjumetley

Jamjumetley
  • Trek.pl
  • 1940 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:12

Hehe :) Za rok muszę spróbować się pojawić. Z waszych słów wynika, że było świetnie...

#10 fluor

fluor
  • Security Team
  • 4605 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:15

Aha i piszcie co się podobało a co nie - czego było za dużo, a czego za mało? Tego typu uwagi pomogą przygotować jeszcze lepszą TrekSferę w przyszłym roku.

Zapraszam także do pisania w lustrzanym wątku.

#11 Troi

Troi
  • Forumowicze
  • 73 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:08

To było inspirujące wydarzenie, czekam na następna TrekSferę :) To kilka moich przemyśleń: - tematyka prelekcji była ciekawa, każdy mógł wybrać coś dla siebie, choć w niektórych przypadkach ich tytuły były dziwne, - dwugodzinne prelekcje to zdecydowanie za długo zarówno dla ciała jak i umysłu, brak przerw pomiędzy nimi powodowało, że część ludzi zaglądających i chcących posłuchać była zdezorientowana czy to koniec czy początek, - rozpiska z programem umieszczona na drzwiach ułatwiła by innym szybsze odnalezienie interesującej ich prelekcji, - z punktu widzenia fana będącego pierwszy raz na konwencie i raczej czytelnika na forum niż pisarza :) jeśli chodzi o tą hermetyczność (o której piszecie na startrek.pl) to nie tylko odnosi się do powiedzmy płaszczyzny fani ST- nie fani ST, ale także fani ST - fani ST, o co mi chodzi…o to, że brakowało mi jakiegoś takiego ogólnego zapoznania się, większość pewnie zna się lub koresponduje ze sobą prywatnie i widziało się na żywo, ale były osoby np. ja, które pierwszy raz spotkały się z innymi fanami ST na żywo i tak do końca nie wiedziały co ze sobą począć, czasem ktoś się do siebie nieśmiało uśmiechną, jedna osoba podeszła do mnie i przedstawiła się. Następnym razem będzie lepiej ;)

#12 Eviva

Eviva
  • Forumowicze
  • 3134 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:10

Troi

Następnym razem będzie lepiej

To jasne. Z kazdym rokiem będzie lepiej :)

"A waść Don Kichota czytałeś?" "Czytałem.
I głowę przed tym wzniosłym kłonię sowizdrzałem."

Edmund Rostand "Cyrano de Bergerac"

Książki Evivy dostępne są tutaj - http://www.empik.com...qtype=basicForm

Ebooki Evivy pobierzesz tutaj - http://wydaje.pl/mar...arch/dobrzynska

#13 fluor

fluor
  • Security Team
  • 4605 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:13

Mniej wykładów, więcej integracji i zabawy - zanotowałem. Sztywniejsze godziny rozpoczęcia kolejnych punktów programu byłyby także ukłonem wobec innych konwentowiczów, nie obeznanych z naszym specyficznym rozkładem jazdy, a zainteresowanych programem :)

#14 Symbolt

Symbolt
  • Forumowicze
  • 24 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:17

Było super. Uwagi - należy prosić ludzi na sali o wyłączenie dźwięku w komórkach przed każdą prelekcją. Poza tym zgadzam się z opinią, że fajnie byłoby wstawić do programu jakieś dyskusje panelowe (jak widać było na konwencie, wszyscy się do nich zapalamy, jednocześnie nie zwalczając się wzajemnie ;)). Przerwa obiadowa. Ale najfajniejszy był klimat, spotkania - to jest podstawa i było tu idealnie ;)

Użytkownik Symbolt edytował ten post 06 lipiec 2009 - 18:17

#15 fluor

fluor
  • Security Team
  • 4605 postów
  • Województwo:
    nieustalone

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:19

Klimat był oj tak... może dlatego tak ludzie niezbyt chętnie do nas zaglądali :P Kolejnym razem wiatraki muszą być ;)