Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
 • Author
  Posts
 • stram
  Participant
  #122364

  Nie mam na sto procent. Gdybym już miał to raczej nie próbowałbym go odbierać po raz kolejny.

  stram
  Participant
  #121753

  Wciśnij "P", odznacz Lock Tray, poukładaj sobie dostępne skille jak sobie życzysz (przeciągasz je prawym przyciskiem myszy), zaznacz ponownie Lock.

  Dzięki ci dobry człowieku! 😉

  stram
  Participant
  #120824

  Mnie najbardziej w dalszym ciągu martwi koszmarna ilość martwych kolejek PvE, od dłuższego czasu nieuczęszczanych przez nikogo. Wydaje mi się, że Cryptic powinien się tym zająć jak najszybciej przy okazji modyfikowania kolejek advanced.

  stram
  Participant
  #120325

  Mam ostatnio dosyć irytujący problem z eventową reputacją. Wygląda to tak, że gdy mam pełne inventory i zatwierdzam wykonanie misji od Q, za którą dostaje się te całe qmenditations system zamiast poinformować mnie o tym, że inventory jest pełne i nie można zebrać nagród z misji (jak zazwyczaj to robi) pobiera mi te przedmioty. Sprawa później wygląda tak, że qmenditations, które powinienem posiadać fizycznie w zasadzie istnieją tylko w teorii, ponieważ w okienku reputacji wyświetla mi się, że mam ich tyle i tyle, ale nie mogę ich w żaden sposób przydzielić do projektu. Co w tym wszystkim jest najgorsze to to, że takie "teoretyczne" marki blokują całkowicie projekt i nawet gdy potem posiadam w inwentarzu te rzeczywiste to i tak nie mogę ich dodać, bo gdy klikam "contribute" to nic się nie dzieje.

   

  Czy ktoś ma też taki problem lub wie, jak go rozwiązać? Uprzedzam od razu, że anulowanie projektu i zaczęcie go od nowa nic nie daje, już tego próbowałem.

  stram
  Participant
  #115294

  Dajcie spokój. Strasznie ciężko teraz idzie ten wyścig na lodzie. W zeszłym roku było normalnie, przechodziło się to na luzie, tylko trzeba było uważać, żeby nie wypaść za tor. A teraz to ja nie wiem, co oni z tym zrobili. Wygrać udało mi się może za 20 razem, nie mówiąc już o tym, że NPC nie znosi tak na zakrętach jak naszej postaci, plus raz zauważyłem głupi bug, postać nie pojawiła się nawet na torze i stojąc koło tego gostka, u którego trzeba się zameldować przed biegiem nagle zobaczyłem napis, że wypadłem z trasy. Także niezbyt mi to podpasowało w stosunku do zeszłego roku.

  stram
  Participant
  #115174

  Event bardzo mi się podobał, wreszcie jakaś ciekawa misja niesprowadzająca się do ciągłego latania i strzelania, szczególnie fajny ten kawałek, w którym chodzi się po tych mostach i ogląda wizualizacje planet. Sama nagroda też udana, a co do edycji jego wyglądu, da się to zrobić, ale wszystkie jasne kolory są prawie wcale niewidoczne.

  stram
  Participant
  #113215

  Przenieście te posty do dyskusji ogólnych, albo do śmieci, bo mętlik się robi.

  stram
  Participant
  #113170

  Hmmm, zastanawiałem się, kiedy wprowadzą grywalne Scimitary. Sam chyba zdecyduję się na Falchiona, jak już nacieszę się korwetą risiańską, ale nie jestem pewien. Oczywiście thalaron i premie z 3 konsol nie bardzo mnie obchodzą, więc wystarczy mi tylko jeden z Secondary Sields.

  stram
  Participant
  #113169

  Wnętrze tej bazy wygląda prawie identycznie, jak Hyperion ze "StarCrafta 2". Jakieś takie ono mało "startrekowe".

  stram
  Participant
  #113168

  Dobra, udało mi się rozwiązać problem.

  stram
  Participant
  #113160

  To zapewne kolejny bug wprowadzony w Legacy of Romulus.

  stram
  Participant
  #113155

  Próbowałem. I nie działa.

  stram
  Participant
  #113148

  Właśnie co do kostiumów. Grając postacią romulańską kupiłem wczoraj strój Risian Explorer Outfit. Napisali, że jest on dostępny tylko jako off- duty. No więc po rozpakowaniu wszedłem w edytor postaci i okienko zmiany munduru na off- duty nie działa (jest na szaro). Nie wiecie może, co z tym zrobić, czy po prostu wywaliłem te 600 favor w błoto?

  stram
  Participant
  #111298

  Obawiam się tylko jednej rzeczy- tego, że tak, jak teraz, garstka Romulańców sprzymierzona z KDF będzie regularnie prana przez 10000 Romulańców w komitywie z Federacją.

  stram
  Participant
  #111180

  Mam pytanie. Czy kupienie pakietu rozpiętych mundurów odblokowuje ich warianty z DS9 lub WoK, czy aby mieć dostęp do tego rodzaju należy kupić także ich wersje zapięte?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram