Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,731 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #252703

  Trochę mi zeszło... Przepraszam.

  link

  U mnie to działa tak: zaznaczam wiadomości, które chcę, wybieram opcję na samym dole, pojawia się przycisk Apply, klik i już.

  Piotr
  Keymaster
  #252447

  Możesz mi privnąć, i zrobić screen tego, co nie działa? Która opcja nie działa i czy na kompie, czy innym urządzeniu?

  Piotr
  Keymaster
  #249735

  Jeśli masz na myśli Artykuły na portalu to mogę Ci dać dostęp dla redakcji. Chętny?

  Piotr
  Keymaster
  #242082

  Mieliśmy problemy techniczne spowodowane anomalią temporalną. Jeśli tworzyliście jakieś posty w dniu wczorajszym (28.05), to są one do odnalezienia w jednym z wszechświatów równoległych - ale w naszym już nie. Przepraszamy za utrudnienia.

  Piotr
  Keymaster
  #240925

  Aż tak nie offtopujemy, Smoku.

  Piotr
  Keymaster
  #240490

  ST Picard - serial powstały, by ożywić wspomnienia i opowiedzieć historię opartą na postaciach, których nie stworzył, a które chętnie zmienia, nawet czasem uśmierca. Czy to zbyt mocne podsumowanie? ;>

  Piotr
  Keymaster
  #240453

  Wciąż żyjemy. 😉

  Piotr
  Keymaster
  #239766

  Nie, nie. Hasło i tak znasz tylko Ty, ale przyznam że nie sądziłem, że to możliwe. Widać czytałem starszą dokumentację.

  Piotr
  Keymaster
  #239727

  Witajcie na nowym forum. Sporo się zmieniło, jest skromniej i nie wszystko jeszcze działa, ale to stopniowo powinno się zmieniać. Przede wszystkim nie obawiajcie się o ukryte fora, do których mieliście dostęp. One wrócą, gdy dopracujemy ustawienia. Niestety przez jakiś czas będziecie narażeni na brak wersji polskiej forum, bo zmiana tego to czasochłonny proces. Gdyby doskwierało Wam coś innego, to dawajcie znać właśnie tu. Jest wiele do zrobienia, a Wasze opinie pomogą ustalić priorytety.

  Piotr
  Keymaster
  #124273

  Ja tu widzę przykład łamania regulaminu. Ostrzeżonko dla Pana. 😉

  Piotr
  Keymaster
  #124148

  Saru nie wyczuwał zagrożenia ze strony Lorki, bo Lorca przy nim był zawsze najedzony. ;>

  Piotr
  Keymaster
  #124138

  Czy było gdzieś powiedziane, że okręt w polu warp musi się poruszać? Z tego co pamiętam, były sytuacje, gdy generowano pole warp bez ruchu.

  Piotr
  Keymaster
  #124113

  Jadorg, wystarczy notka w stylu "uwaga, będą spoilery z odcinka xyz" i śmiało możesz pisać. Trzeba tylko zadbać o to, by inni forumowicze wiedzieli, czego unikać i o nic nie musisz się obawiać.

  Piotr
  Keymaster
  #124101

  Snowman, zrób nam wszystkim przyjemność i albo przestań oglądać DSC, ale przestań się tu wypowiadać. To, że lubisz oglądać coś, co uważasz za głupie, bzdurne, fatalne itd. to Twój problem, nie powinien być nasz. A tymczasem nim jest, bo coraz więcej Twojego wkładu w dyskusję to wyłącznie jojczenie.

  Wybaczcie, najwyraźniej nie wkleiłem linka do ostatnich Rozmów o Discovery. Może będziecie zainteresowani. Kolejne za kilka dni.

  Lo'Rel, mam podobne odczucia. Tzn. sporo było rzeczy, które doświadczonego widza rozczarowują, ale inne, głównie te dotyczące postaci i ich rozwoju, nawet jeśli przewidywalne, dają wiele satysfakcji.

  Piotr
  Keymaster
  #124080

  Tilly była świetna, to bardzo fajny powrót do mirror universe. A trochę więcej w nowych Rozmowach o Discovery.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,731 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram