Forum Replies Created

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12964

  o to ładnie 😛 Mamy dwa razy Hazard Team 😛

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12962

  Cze... widze , że jesteś z Hazard Team - macie szóstą pozycje na

  http://www.stcd.sgnonline.com/cgi-bin/rates/index.cgi

  Tak dalej...keep it up!!

  🙂 🙂

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12272

  Pierwszy raz grałem po sieci w Kuu , jest jeszcze gorszy niż w grze z komputerem , Soverign moge pokonać Scimtara i Borga (przy braku lagów) , ciężko się celuje , wręcz bardzo nie realnie.Byłem ciagle w jednym Soverign i wygrałem 3 gry.gadałem swego czasu z jednym z kolesi , który współtworzył Kuu.Ten mod jest zrobiony specjalnie dla fanów StarFleet Command 3.Stąd tyle wersji refitów statków.Na tym patchu nie można wyćwiczyć techniki jest poprostu trochę żałosny , grałem z wileoma gośćmi z zachodu , nawet z takim sławamy jak Oddey z SFX (on zrobił patch 1.2 na którego to bazie powstał Kuu )czy Devil Seed i Shiva z RNGD , dwaj zdecydowanie najlepis jakich spotkałem w BC. To są pewniacy , rozmawiałem z nimi na temat kuu nie raz wszyscy twierdzą , to samo , że mod ten jest kiepski.Ja wam proponuje inny mod , jeśli chcecie sobie wyrobić technike , zacznijcie od 1.1 a później przeskoczcie do 1.2b , jak zrobicie , wasza sprawa... i wasz problem. Mam nadzieje , że wysłuchaliście mego zdania i nie obrazicie się z tego powodu... I mam nadzieje , że dałem wam trochę do myślenia.Pozdrawiam.

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12263

  hymm próbowałem się podłączyć do serwera Kasyno , ale miałem błąd akira.pyc , tzn , że czysta wersja 1.1 to nie była..albo ja mam już wersje troche rozklekotaną różnymi skryptami. jeszcze popruboje z innymi wersjami.

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12240

  Dzięki. Chętnie wpadne. ale co do Kuu_mod - po sieci jakoś mnie nie kręci , to trochę tak jakbym grał Crazy Sama czy coś w tym stylu , osobiście proponuje 1.2b albo 1.3.Jak zobaczycie kogoś na serwerach atgiem [ML] to się dołaczajcie.

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12236

  Czy mógłbym dołączyć się i pograć w BC z wami??Posiadam wszytskie wersje które są aktualnie na http://www.bcfiles.com nom może poza wersją 1.3b.Jeśli chcecie , to mogę spróbować ściągnąć reszte mego klanu.Jak ktoś będzie chciał kiedyś pograć z kimś z mojego klanu - to zapraszam = szukajcie serwerów zatytułowanych ML space albo Mercenary Legions...

  [ML]Adm_GGreg
  Participant
  #12194

  Bridge Commander jest super po sieci , jest po prostu ekstra.

  Tak w ogóle czy ktoś gra w to po sieci??

  Niestety rzadko widze jakiegoś polaka na serwerkach , a jeszcze rzadziej na GameSpy. (Tam się toczy całe życie Bridge Commandera).

  Jestem nowy do trekowego forum , od niedaaan znam tą strone.

  Jak ktoś z was grywa w BC prosze , możecie mi o tym powiedzieć 😛

  Jak już będziecie chcieli pograć sobie po necie od razu lepiej ściągnijcie nie oficjalna wersje patcha do BC - 1.2b ... jest http://www.bcfiles.com (1.2b jest najbardziej popularny) albo nową wersje 1.3b , jest najbardziej wywazona ze wszystkich. Dla kogos kto chce się wyładować polecam Kuu Mod... Całkime crazy modzik. To na tyle.... Jak chciałby ktos pograć... to możecie się ze mną skontaktować.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram