Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,141 total)
 • Author
  Posts
 • Krusty
  Participant
  #244686

  Ten cały wątek w DISCO to jest straszny babol. Długo jeszcze będzie się to niestety odbijać na spójności kanonu. Nie wiem kto to przepuścił ale nic dobrego to nie dało. Staram się bronić DISCO ale tu nie ma jak. W ogóle mogli darować sobie to i zrobić to zupełnie inaczej.

  Krusty
  Participant
  #244613

  Hejt na DISCO jest przesadzony zwłaszcza u nas gdzie jest powiązany z hejtem na to, że Trek niby stał się progresywny i lewicowych... Każdy kto oglądał TNG w TVP1 w piątki wie, że był taki zawsze. Trek i Diuna zrobiła ze mnie człowiek o lewicowe liberalnych poglądach i za to zawsze będą wdzięczny.

  Krusty
  Participant
  #244561

  Ten wątek odbudowy Federacji trochę Andromedą pachnie ... No ale może w końcu zapuszczą brodę.

  Krusty
  Participant
  #244488

  Mi bardziej chodziło o pozycję typu Infiniti Train, Adventure Time, Over the Garden Wall czy Gravity Falls, Avatar... Itd.

  Netflix ma też bardzo fajną animację Smoczy Książę. Gdzie też początek był trochę słabszy bo budował świat a teraz ludzie nie mogę się doczekać kiedy będą następne sezony. 😉

  • This reply was modified 1 year ago by Krusty.
  Krusty
  Participant
  #244482

  Nie rozumiem tego porównywania serialu z filmem. Może jestem inny ale chyba inaczej się buduję fabułę i postacie jeśli dysponujemy większym czasem i innym formatem. 😉

  Prodigy ma wprowadzać młodszych widzów w Treka więc nie można od razu walnąć ich po głowie całym lore. Trzeba to dawkować i dlatego tutaj zastosowano starą zasadę, że poznajemy świat oczami bohaterów. Dla nich to wszystko jest nowe tak samo jak dla dziecka które to będzie oglądać. Postacie są młode i mają typowe dla tego wieku ułomności i o tym też trzeba pamiętać. To wszystko będzie służyć budowaniu świata. Widzowie będą się uczyć i rozwijać wraz z nimi. Teraz nie buduje się kryształowo czystych postaci w animacjach.

  Podejrzewam, że wielu z was nie ogląda seriali animowanych ale naprawdę w ostatnich latach dokonał się gigantyczny postęp. Teraz animację nie tylko podejmują trudne tematy czy opowiadają niesamowite historie one traktują młodego widzę jako myśląca istotę, która się rozwija. Oczywiście sprzedaż zabawek czy gadżetów nadal jest ważna ale nie decyduje już o sukcesie produkcji.
  Jak chcecie to mogę zrzucić listą takich polecanych produkcji. Świat nie kończy się na trochę przereklamowanym Pixar. 😉

  Co do SW to ich animacje są imho słabe. Brak im moim zdaniem pomysłu i odwagi od dawna.

  Krusty
  Participant
  #244308

  Gdyby mieli rozpinane bluzy to bym sam się skusił. 😉

  Krusty
  Participant
  #244307

  Kreskówki SW to dla mnie muł z wyjątkiem oryginalnych Clone Wars... Prodigy ma duży potencjał śliczna animacja, fajne postacie i mrugnięcia okiem do starszego widząc. No i jeden z najlepszych aktorów Jason Mantzoukas. Pilot bardzo udany i niech zdobywa młodych ludzi dla Treka.

  Krusty
  Participant
  #243990

  Genialny odcinek. Zupełnie inny niż się spodziewałem. I coś czuje, że Boimler i nowa postać będzie ciekawym duetem.

  Krusty
  Participant
  #243971

  O a nikt jeszcze widzę nie wyskoczył, że JMS zrobił też świetne Sense 8. Które też nie było rekordem oglądalności ... Więc ogólnie to mały cud, że ktoś mu znowu pozwolił cokolwiek robić w tv. Więc ja jestem za. Reboot wydaje mi się lepszy niż kontynuacja. Sam piszę, że się rozwinął jako twórca i chcę spróbować czegoś nowego więc dajmy mu szansę. Babylon 5 w starym wydaniu jest martwy i niektórzy muszą się z tym pogodzić.

  Krusty
  Participant
  #243970

  Bo Disco tak ma. Mógłby być genialny ale jest tylko poprawny. Ale dał nam renesans treka w tv więc nie będę go hejtował. Ciekawe czy kiedyś jak się zabiorę znowu za Entka będę go lepiej oceniał niż kiedyś przez pryzmat Disco czy nie. 😉

  Krusty
  Participant
  #243915

  Z przyjemnością obejrzę bo dobrze zrobiona animacja tego typu może być też dla starszych jak Avatar czy Smoczy Książę. 😉

  Krusty
  Participant
  #243914

  LD ma fetysz TAS i każdy kto to ogląda już dawno powinien to wyłapać.;)

  Krusty
  Participant
  #243878

  Taki reboot od nowa to ja jestem w stanie zaakceptować nie chciałbym tej samej historii ale z lepszym wykonaniem(takie rzeczy mnie nudzą).
  Ba są pewne rzeczy które zasługują w B5 na poprawę np. niedokończone wątki z telepatami i wojną z nimi czy wątek ruchu oporu przeciw Clarkowi - nigdy mi się nie podobało, że tylko Sheridan zebrał własną flotę. Trzeba też pamiętać wbrew opinii niektórych, że JMS też wiele zmieniał pod naporem stacji. Ivanowa np. była przecież lesbijką pierwotnie...
  Szkoda, że prawa do Space Above And Beyond ma FOX bo ten serial też zasługuje na takiego reboota. A wracając do Babylonu 5 to do momentu zamówienia pilota będę sobie studził nadzieje. Teraz mamy walkę wszelkich platform VOD które dużo zamawiają ale zaraz władza może się zmienić i po projekcie. JMS ma też trudny charakter i to nie jest dla nikogo tajemnica wiele mostów sam spalił z powodu ego.

  Jednej absolutnie rzeczy nie można zmieniać... design EarthForce!

  Omega

  • This reply was modified 1 year ago by Krusty.
  • This reply was modified 1 year ago by Krusty.
  Krusty
  Participant
  #243854

  Piekło zamarzło … Reboot.

  Krusty
  Participant
  #243819

  Obecnie po DS9 to mój ulubiony trek. Po każdym odcinku sprawdzam jak wiele odniesień wyłapałem...

  null

  • This reply was modified 2 years ago by Krusty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,141 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram