Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • KaraThrace
  Participant
  #102714

  Potencjał może i ma ale nie jest on wykorzystywany a szkoda bo na pewno byłoby co wykorzystać.W każdym razie witam fana Superbohaterów :)Przeglądam sobie posty i co widzę, miło, miło.

  KaraThrace
  Participant
  #102713

  To fakt film jest wysoko oceniany przez Fanów. nawet wybredni Komiksożercy przyznają, że film jestzrobiony dobrze. Co juz samo w sobie jest ewenementem i dobrą oceną. Osobiście polecam gorąco.

  KaraThrace
  Participant
  #101833

  Podobno druga część tej serii jest bardziej rozbudowana niż pierwsza, więc przy drugim sezonie serialu już chyba na pewno dobrze byłoby zwiększyć liczbę odcinków.

  Drugi Sezon będzie tak jak pierwszy w jednej części ale już trzeci i kolejny będą podzielone na dwie części. I słusznie bo tam naprawdę się dzieje. Osobiście ubolewam, że nie dano od samego początku szansy "Grze o Tron"

  Ja bym chciał, żeby budżet zwiększyli. Brak bitew w pierwszym sezonie był zauważalny, ale niezbyt dotkliwy, jednak dalej trudno będzie obejść sceny batalistyczne bez zgrzytów.

  W drugiej części podobno mają być takowe. I mam taką nadzieje, bo jedną z najważniejszych bitew tu właśnie będziemy oglądać.

  Nie mówię, że gorzej czy lepiej, po prostu inaczej. Może dlatego początek mnie nie powalił i dałam spokój. Skoro mówicie, że warto, to pewnie spróbuję jeszcze raz.

  Zachęcam gorąco. Też niektóre osoby inaczej widziałam. Cat była w książce pięknością nad pięknościami w filmie... niekoniecznie, nawet biorąc pod uwagę bardzo ciężkie warunki. Ale nie ma co pisać o tym.

  Zachęcam.

  KaraThrace
  Participant
  #101586

  o imprezka

  Dołączona grafika

  Najlepszego 🙂

  KaraThrace
  Participant
  #101583

  Dobrze słyszeć, bo trochę się obawiam tych ingerencji i mam ogromną nadzieje na to, że będą na plus.

  KaraThrace
  Participant
  #101582

  Jak dotąd widziałam tylko pierwszy odcinek, pierwszego sezonu, ale całą sagę przeczytałam. Ten pierwszy odcinek jakoś mnie nie zachęcił wybitnie. Dalej jest lepiej?

  ehhhh tyle już przeczytałam i napisałam na temat "Gry o Tron", streszczenia, opisy, encyklopedię, historię,Rody itd O serialu napisałam w swoim czasie dużo ale ciągle są ludzie, którzy mnie zadziwiają. Podejściem, spojrzeniem, zaskakują tokiem myślenia.

  Nie wiem właściwie co Ci odpisać bo z tego co mi wyszło w drodze setek godzin spędzonych na rozmowach o GoT to jest to serial, który się polubi lub nie. I nie ma znaczenia czy jesteś fanem Martina, czy nawet o nim wcześniej nie słyszałeś.

  Dziwny to serial, jedno co mogę powiedzieć. Potężnym błędem jest brak Prologu, i jakiś 12 odcinków dodatkowo. Konstrukcja serialu jest o tyle genialna, że to nie jest serial przy, którym wyjdziesz na siusiu a kiedy wrócisz to nic się istotnego nie stało w tym czasie.

  To serial, który trzeba baaardzo uważnie oglądać bo każda, podkreślam każda scena ma tam znaczenie.

  No więc mogę napisać, że mnie się on ogromnie podoba, i jak pisałam szkoda, że nie ma 22 odcinków w części.

  KaraThrace
  Participant
  #101576

  Widziałam, widziałam, czekam z niecierpliwością.

  KaraThrace
  Participant
  #101575

  Też jestem ciekawa, także czekam na opinię.Sama szykuje się do tego zakupu.To będzie kolejna wersja Star Warsów jakie będą u mnie na półeczce ze SWsami 🙂

  KaraThrace
  Participant
  #101574

  "Star Trek 2" oficjalnie w 3D w maju 2013

  Paramount Pictures ustaliło datę premiery dla sequela "Star Treka". Potwierdzono również oficjalnie, że film będzie pokazywany w 3D.

  Premiera "Star Treka 2" odbędzie się 17 maja 2013. Co do 3D to nie jest jasne czy film zostanie nakręcony w tej technologii czy też dopiero przekonwertowany w postprodukcji. Zdjęcia mają się rozpocząć 15 stycznia 201

  Przypomnijmy: W "Star Treku 2" powrócą główni członkowie obsady, tacy jak: Chris Pine, Zachary Quinto czy Zoe Saldana. Nowych postaci jeszcze nie obsadzono. Rolę czarnego charakteru zaoferowano Benicio Del Toro, ale nie wiadomo czy rozpoczęły się już negocjacje.

  Za scenariusz filmu są odpowiedzialni Roberto Orci, Alex Kurtzman i Damon Lindelof. Muzykę ponownie skomponuje Michael Giacchino.

  Źródło

  KaraThrace
  Participant
  #101473

  Jamjumetley, tak chyba większe, tak myśle to zależy od tego co masz.

  P.S. masz pocztę ale Twoja skrzynka nie działa, jest pełna.

  KaraThrace
  Participant
  #101468

  Dziękować, dziękować

  wzajemnie, dzięki wszystkim za miłe przywitanie

  Jamjumetley sprawdź swoja skrzynkę masz pw i maila od Hm ale coś nie działa u Ciebie.

  KaraThrace
  Participant
  #101467

  Temat stary ale co tam, może komuś się przyda to do szczęścia.

  Jak już zapisano a annałach historii Hot Toys nigdy nie zawodzi swoich klientów. I oto mamy kolejny dowód tej tezy:

  Dołączona grafika

  Nowiuśki Luke z filmu Imperium kontratakuje wyposażony we wszystkie filmowe bajerki.

  Mają być podobno dwa rodzaje figurek, mają też być dodatki w postaci hełmu Vadera.

  KaraThrace
  Participant
  #101464

  A to na pewno, ja jestem Internetowy zwierzak :DJak gdzieś jest fajnie to na pewno zajrzę.

  KaraThrace
  Participant
  #101460

  Słuchajcie jak wytłumaczyć 11 latce że jest zima piździ i ma zakładać pod spodnie jakieś rajtuzy itp bo będzie wiecznie chora?

  Dzisiaj miałem ja rano do szkoły wyprawić i odstawiła taką histerie że byłem w szoku.

  Jakieś rady?

  Usiąść do neta, i pokazać wcześniej przygotowane strony o niepłodności, chorobach układów moczowego i płciowego.

  Opłaty za leki pobierać z kieszonkowego. Pójść na kompromis. Ty założysz rajtki (względnie ciepłe gatki) a ja ci kupie takie jak chcesz.

  Tu rady Superniani by zostawić i nie zwracać uwagi są nie na miejscu. Bo tu chodzi o zdrowie i to nie tylko przeziębienia. Ale tez przyszłe macierzyństwo.

  KaraThrace
  Participant
  #101459

  So say we all!piwo, drobiazgjak znajdę toster to zaproszę Was na grzanki 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram