Forum Replies Created

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • JeanLukas
  Participant
  #112598

  Mnie również wyskakuje podobny błąd. Chociaż czasami uda mi się zalogować do listy postaci, ale dalsze ładowanie mapy bez rezultatu:( Przynajmniej po tym patchu nie jestem tysiąc któryś w kolejce do logowania:P

  JeanLukas
  Participant
  #106560

  Czy ktoś ma problem z logowaniem? Od jakiegoś czasu po zalogowaniu gry nie mogę połączyć się z serwerem. Wykonuje kilka, a czasami nawet kilkanaście prób logowania, aż w końcu się udaje. Czy mi się wydaje czy w ostatnim czasie jest co raz więcej problemów z tą grą (przynajmniej w moim wypadku)?

  JeanLukas
  Participant
  #106485

  Problem z krawcem jak się dowiedziałem od innych graczy jest już od paru dni. Niektórzy twierdzą, że to może mieć związek z przebudową Foundry, ale opinie są podzielone tak więc trzeba czekać, aż problem zostanie rozwiązany.

  JeanLukas
  Participant
  #106459

  Czy przebudowywanie tego edytora ma wpływ na normalną rozgrywkę? Chodzi mi tu dokładnie o tworzenie postaci u krawca. Przy zmianie munduru nie ma już możliwości zmiany komunkatora czy oznaczeń rangi. Nie wiem czy to tylko problem, który powstał w wyniku tych zmian czy też jest to mój idywidualny przypdaek. Próbowałem na paru postaciach i problem jest wciąż ten sam.

  JeanLukas
  Participant
  #96169

  Dziękuję za pomoc:) Faktycznie pomogło:) Pozdrawiam =/=

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram