Forum Replies Created

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • hallass
  Participant
  #53979

  hallas - o ile jeszcze ładnych kilka lat temu można było (a i to od biedy) tłumaczyć problemy z dostaniem oryginalnych seriali kiepską dystrybucją i słabym dostępem do zagranicznych księgarni czy sklepów internetowych, to teraz jest to wprost śmiesznie żeby nie powiedzieć żałosne wyjaśnienie. Właściwie każdą nowość można zamówić i dostać jeszcze przed premierą, więc nie opowiadaj bajek, że brak zainteresowania ze strony dystrybutorów w Polsce jest przeszkodą w zakupie.

  A do braku napisów w jęz. polskim w większości ciekawych produkcji spod znaku sci-fi to można się było już dawno przyzwyczaić - trzeba się w końcu zacząć uczyć angielskiego, a nie narzekać, że nie ma przekładów, bo na zmiany w tej materii się nie zanosi.

  Żyję w Polsce, chcę kupić w Polsce i chcę żeby kupione w Polsce miało Polskie tłumaczenie. A jeśli kupiło by to tylko dwieście osób za około 900 do 1000 złotych to dydtrybutor miałby obrót rzędu 180000 do 200000 złotych. I niech nikt nie pisze że by mu sie nie opłacało. Angielski znam dość dobrze ale Polacy nie gęśi i swój język mają. Ale nasi dystrybutorzy tak wspaniale podchodzą do tych tematów że jak sam napisałeś na zmiany się nie zanosi. Poprostu wszystkich klientów mają w d.... (głębokim poważaniu)

  hallass
  Participant
  #53913

  No i znowu kolejny świetny serial który bum sobie położył na półeczce, ale w polsce nie zostanie wydany ani na zachodzie nie wydadzą go z polskimi napisamiDziękuję wszystkim dystrybutorom

  hallass
  Participant
  #52579

  No i co z tego. U nas tego i tak nie wydadzą. A wydanie w regionie 2 i tak nie bedzie miało polskich napisów. A ja bym chetnie to kupił za te 1200 zł. Więc tylko niepotrzebnie się denerwuję że jestem Polakiem

  hallass
  Participant
  #50818

  a na amazonie jest calosc za jakies 90 funtow.

  Ale nie ma w ogóle polskiej wersji językowej

  hallass
  Participant
  #41641

  Cóż kopię i kopię na temat nowego wydania i ito co znalazłem:

  http://www.amazon.de/exec/obidos/tg/stores...1786875-1239227.

  Czyli w niemieckim wydaniu nie ma polskich napisów. Czy to oznacza że u nas tego też nie będzie?

  Nie wiem za bardzo jak działa rynek płyt DVD ale czy żeby były polskie napisy to czy musi je wrzucić dopiero polski dystrybutor czy poprostu jak się coś wydaje w regionie 2 to jest takie samo w każdym kraju należącym do regionu drugiego.

  Ja wiem jedno napewno jak nie wrzucą napisów to ani złotówki nie wydam na ten serial.

  hallass
  Participant
  #41041

  Nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie tylko czy będzie to wydane u nas w czałości czy tylko wzorem poprzedniej edycji 2 sezony no i czy w końcu umieszczą polskie napisy.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram