Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
 • Author
  Posts
 • General
  Participant
  #61402

  Na swoją obronę mam to że ojciec mi kazał:) i właściwie on tego psa przygarnoł a teraz mu się odwidziało bo sra po kątach

  General
  Participant
  #61395

  Ciekawe ile jest takich rydzyków o których nie wiemy.

  General
  Participant
  #61388

  W ogóle polską fantastykę czyta się jakoś lepiej. Też czytałem krzyżacki poker fajna wizja aż żałuje że nie jesteśmy tym mocarstwem kolonialnym. Stawiam teorie że nasi autorzy są lepsi niż zagraniczni.

  General
  Participant
  #61387

  Proponuje nie wiązać wykształcenia z poczuciem humoru bo znam bardzo inteligentnych ludzi którzy śmieją się z amerykańskich komedii.

  General
  Participant
  #61380

  Wydaje mi się że stopień reagowania na upadających pijaczków to raczej kwestia kulturowo społeczna. Kościół wbrew pozorom nie ma nic z tym wspólnego.Eviva ja nie traktuje zwierząt jak ludzi wiem, że może to ci się wydaje dziwne ale tak mam. Żeby było śmiesznie przed chwilą wywiozłem psa 10 km od mojej chałpy mam nadzieje że nie wróci .Poza tym czytałem teraz waszą dyskusje o krucjatach i muszę powiedzieć że wasza wiedza na ten temat jest żadna. Wiecie tylko że coś takiego było i że oni zabijali arabów sorry ale to dość mało żeby oceniać tamte wydarzenia.

  General
  Participant
  #61343

  Do evivy nie wiem gdzie studiujesz chyba na jagielonie albo w warszawie względnie w katowicach ale na mojej uczelni która podobno jest 5 w kraju (z publicznych) jest dokładnie 2 profesorów PRAWDZIWYCH wiesz co to takiego prawdziwy prof.?Mamy jakieś 50 vakatów na 300 osób kadry a zajęcia często są prowadzone przez ludzi z mgr. Poza tym w którym miejscu czepiam się poziomu??Bo nie wiem

  General
  Participant
  #61303

  Profesorów w tym kraju jest bardzo mało, doktorów też, ciągle mamy ogromny nie dobór szczególnie w tym pierwszym, nie wiem o jakich rzeszach mówisz. Najwięksi idioci, którzy chodzili ze mną do podstawówki idą teraz na studia(nic wielkiego rzecz jasna) także to tylko kwestia chęci i własnej pracy. Poza tym jakie znaczenie mają intencje w tej kwestii? Musi czy nie musi co to ma do wykreślania średniego poziomu wykształcenia.

  General
  Participant
  #61287

  Nie chodziło mi o poziom w szkołach tylko o to że za komuny prawie nikt na studia nie szedł bo i po co. Wiele osób poprzestawało na szkole podstawowej, więc nie mów mi tu o poziomie wykształcenia ludzi z komuny, bo średnio był dużo dużo gorszy. Kiepscy są fajni bo to typowa polska rodzina z bloków, takich ludzi jest pełno, ten serial jest realny nie tak jak większość komedii zerżniętych z zachodu. Oczywiście nie da się tego oglądać non stop ale sporo odcinków jest naprawdę śmiesznych.

  General
  Participant
  #61280

  Akurat kiepscy są wporzo 13 posterunek faktycznie do bani bodajże jeden śmieszny odcinek tego oglądałem.

  Poza tym przesadzacie z tą celebracją 40 latka to nie jest aż tak śmieszny serial. Jeśli chodzi o wykształcenie teraz a za komuny to nie ma porównania. Co to w ogóle za tekst!?:)))

  General
  Participant
  #61273

  Jak znalazłbym takiego kota w swoim śmietniku wywaliłbym go za płot. Właściwa odpowiedź brzmi skręcenie karku kotowi żeby się nie męczył ale na to mnie nie stać.

  General
  Participant
  #61004

  To nie jest ważne. Ważne jest to, że nie można usprawiedliwiać własnej miernoty moralnej uczynkami księży a wielu tak robi.

  General
  Participant
  #60997

  To jest statystycznie nie możliwe żeby wszyscy księża byli idealni przecież to też ludzie. Media wyszukują zresztą wszystko co najgorsze w tym temacie bo to jest ciekawe

  General
  Participant
  #57596

  Raczej walka polityczna

  General
  Participant
  #56744

  Telewizja jakoś cienko to skomentowała. W końcu w ilu stanach wygrał obama i w ilu clinton dajcie jakiegoś sensownego linka. Poza tym pieniądze na zdrowie nigdzie nie zniknęły finansowanie z budżetu skończyło się wraz z kasami chorych (Przynajmniej teoretycznie). Jeśli nie będzie choć odrobiny socjalizmu to po co nam w ogóle państwo?? Jak na razie to socjal się sprawdza o ile nie jest zbytnio rozbuchany.

  General
  Participant
  #56617

  Dokładnie. Wczoraj naprawdę chciałem obejrzeć coś innego ale się nie dało bo w tv dno totalne. Wczoraj to były tylko wiadomości i W11.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram