Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 576 total)
 • Author
  Posts
 • FAB
  Participant
  #123969

  Czytam Wasze posty i po pierwsze jestem pełen podziwu, że w ogóle chcecie STD dalej oglądać, a po drugie to strasznie dołujące, że musicie doszukiwać się treka w treku.

  FAB
  Participant
  #123925

  @ Cross:

  Gdyby można było, to bym polubił Twój post.

  FAB
  Participant
  #123914

  "this katra thing is super cool"... wtf?

  FAB
  Participant
  #123909

  Czy umie mi ktoś wytłumaczyć (o ile oczywiście Ash to Klingon), jak to możliwe, że do tej pory w serialu nie używano automatycznego translatora, nawet ta "biała" Klingonka mówiła łamanym angielskim, a tu nagle Ash (o ile jest Klingonem według teorii fanów) zasuwa płynną angielszczyzną, gdy nigdy nie miał do czynienia z ludźmi?

  FAB
  Participant
  #123858

  Serial zacząłem oglądać tylko dlatego, że w tytule stoi "Star Trek", w innym wypadku w ogóle bym nie tracił czasu, bo serial jest po prostu denny i ma płycizny jak Wisła w czasie suszy. Nie wnikając w szczegóły, to po prostu wydmuszka z logo świata, które uwielbiamy.

  Jeśli chodzi o przyszłość STD, to pamiętajmy, że rodził się w bólach i jeszcze przed premierą chodziły plotki, że ma się on skończyć po jednym sezonie, bo CBS wie, że to lipa. Wg mnie tak będzie i liczę na to, że prawdą jest to, że twórcy po cichu szykują coś dziejącego się w oryginalnej linii czasu.

  Osobom lubiącym plotki i gdybanie polecam poniższy filmik, który ukazał się w lipcu i większość z tego do tej pory sprawdziło się jeśli chodzi o STD:

   

  FAB
  Participant
  #87088

  Wróciłem z urlopu, wszystkie patche się zaciągnęły, nie mam problemu z logowaniem czyli serwer działa.

  FAB
  Participant
  #122934

  Mam dostęp do jednego konta, do którego loguję się baaardzo rzadko. W każdym razie na skrzynkę tego konta dostałem jakieś pół roku temu kod na pozyskanie jakiegoś okrętu T6 (teraz już nie pamiętam jakiego). Pewnie w ten sposób chcą zachęcić ludzi, żeby wracali do gry/częściej się logowali.

  Oczywiście to co mnie spotkało, nie musi mieć nic wspólnego z akcją, o której piszesz.

  FAB
  Participant
  #122871

  Ja do kina nie idę. Wysiadłem z tego "autobusu" przy pierwszym tworze Abramsa.

  FAB
  Participant
  #122847

  Cieszę się, że mnie to nie dotyczy.

  FAB
  Participant
  #122797

  To co się ma wydarzyć, statki z przeszłości i przyszłości to dla mnie skok przez rekina...

  FAB
  Participant
  #122657

  Nie wiem co było kluczem, ale niektórzy dostali żółtego Spocka, niby za ostatnie problemy z pocztą.

  FAB
  Participant
  #122600

  Skok przez rekina?

  FAB
  Participant
  #122547

  Jestem pod ścianą. Niebieskich postaci nie mogę rozwinąć, bo potrzebują przedmiotów z misji elite, a tych nie mogę przejść, bo zielone i białe są za słabe, a nie mogę ich rozwinąć, bo potrzebują przedmiotów, których też nie mogę zdobyć. Pozostaje czekać na jakieś bonusy.

  FAB
  Participant
  #122541

  Zmieniałem telefon. Android 5.1 tak jak poprzedni i wielkie zdziwienie, bo tym razem gra ruszyła u mnie. W jakiej jesteście flocie, to bym dołączył do Was 🙂

  FAB
  Participant
  #122533

  Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc, że pkt 1 może być bzdurą. Miałem na myśli skopiowanie rozwiązania, które wymyślił ktoś inny. Nie ma opcji, żeby nowy gracz miał wyniki takie, jak osoba, która ma pojęcie.

  To o czym piszesz, czyli kupowanie rzeczy pod swój build to pkt 2.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 576 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram