Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
 • Author
  Posts
 • Zbychu
  Participant
  #45006

  Cóż. Fallouty się przydadzą. Wprawdzie były w CD-Action, ale już się zdążyły trochę od tego czasy płytki zużyć. Teraz już jest super - Fallouty mam, Baldursy mam, Icewind Dale mam, Neverwinter nie mam i nie mam zamiaru mieć, ciut za uproszczona jak dla mnie...Teraz marzę o C&C Red-Alert w jakiejś przystępnej cenie...To dopiero była gra! Komputera jeszcze nie miałem a przeszedłem obie kampanie u kumpla:))Poza tym to fajnie, że się tak wydawcy starają, chociaż myślałem, że zwariuję jak miesiąc po kupnie za 99.99 Warhammera 40k gra ta pojawiła się w Empiku za 19.99:))

  Zbychu
  Participant
  #44949

  Dla kogoś, kto jest osobą niewierzącą może i wszystko, co robią księża mogą robić i inni ale dla wierzącego już raczej nie. Bo nikt poza kapłanem nie odprawi Mszy Św. czy nie udzieli sakramentu. A jednak ogromna większość populacji świata to wierzący, tej czy innej religii. O tym, jacy powinni być księża, czy powinni żyć w celibacie, czy też na wzór religii protestanckich decyduje Kościół i wierni a nie ateiści, agnostycy czy też ludzie innego wyznania. To chyba oczywiste. Poza tym mowa o "przepędzeniu całej tej hałastry" nie wskazuje na to, żebyś był osobą tolerancyjną. Obrażasz przez to wielu dobrych ludzi, nie tylko księży ale i wszystkich wierzących, którzy widzą w kapłanie kogoś ważnego dla nich. Ja się niewierzących nie czepiam, ani ich nie obrażam używając w stosunku do nich obraźliwych słów i tego samego poziomu oczekuję od moich rozmówców. Pozdrawiam.

  Zbychu
  Participant
  #44851

  Oczywiście maszz rację Cross. Na tym wyjeździe oprócz mnie były trzy nauczycielki, z których jedna była niewierząca i jakoś ani mnie ani jej to nie przeszkadzało. W mojej wypowiedzi nie chodziło o to, że tylko Kościół robi coś pożytecznego! Chodziło mi o pokazanie, że pomaganie innym jest tak samo normalne u księdza jak i u pedagoga - (którym ksiądz tez zresztą jest). I zdecydowana większość księży robi coś dobrego dla innych a nie zajmuje się, jak wynika z wypowiedzi wielu osób kradzieżą, kombinatorstwem i dorabianiem się.

  Zbychu
  Participant
  #44805

  Kurczę, ten program robi to samo. Ściąga 36 kilobajtowy plik...Chyba nici z grania w BC, trza albo wrócić do starej, dobrej kampanii albo zacząć TNG oglądać bo mam zaległości:-(

  Zbychu
  Participant
  #44804

  Cóż, to już tylko tydzień do końca wakacji:-( Dawno się tu nie udzielałem, wakacje były dość pracowite. A co robiłem? Nie to, co wiele osób które udzielają się na forum sądzą, że robi ktoś związany z Kościołem. Nie gwałciłem, nie kradłem, nie oglądałem zdjęć z pornografią dziecięcą, nie rzucałem kamieniami w homoseksualistów...Nic z tych rzeczy. Po całym roku akademickim, w czasie którego rodziców i rodzeństwo widziałem przez kilkanaście dni, zamiast siedzieć całe wakacje na tyłku i spędzić je z rodziną robiłem co innego. Mianowicie - pracowałem jako wychowawca na koloniach. nie tylko na takich dla młodzieży katolickiej (wielu nazwało by ich psycholami, maniakami - de facto jest tak, że "nowoczesną, postępową młodzież" śmieszy ktoś, kto np przysiągł nigdy nie spożywać alkoholu czy jeździ na rekolekcje). Czasem gorzej się ich prześladuje niż choćby wspomnianych przeze mnie homoseksualistów.. Ale nie o to chodzi - ktoś może powiedzieć, że byłem na rekolekcjach, bo to lubię, bo to moja "działka". Ale byłem też na obozie organizowanym przez "Caritas", a tam nie jeżdżą praktykujący katolicy, o nie...To są 2 tygodnie zajmowania się dziećmi z rozbitych rodzin, dzieci które dużo już w życiu wycierpiały i niejedno jeszcze wycierpią. Dziećmi często zepsutymi do szpiku kości życiem na ulicy. Ja pomagałem w tym, żeby chociaż przez krótki czas byli gzie indziej, zobaczyli morze, pojeździli konno. I nie piszę tego, żeby się pochwalić, bo nie po to to robiłem. Piszę to po to, żeby niektórym uzmysłowić, że może zanadto demonizują Kościół?? Bo naprawdę na każdego Rydzyka, księdza złodzieja, czy pedofila o którym jest głośno przypada całą rzesza ludzi rezygnujących z wielu przyjemności po to, aby zrobić coś dobrego..Pozrawiam.

  Zbychu
  Participant
  #44802

  hmm. No nie wiem - mi się uruchomił w tle w momencie kiedy kliknąłem na link z modem na BCFiles i .......ściągnął coś o tej nazwie co mod ale zajmujące 35 KB:) To chyba nie o to chodziło. Albo coś nie tak robię...

  Zbychu
  Participant
  #44799

  Ok. Już mam ten program. Mógłbym prosić o małą pomoc - wytłumaczenie jak to działa??A dokładnie chodzi mi o to, jak za pomocą tego programu ściągnąć tego moda o którym pisano trochę wyżej.

  Zbychu
  Participant
  #44797

  Raczej nie chodzi o winRara bo próbowałem paroma innymi programami i ten sam komunikat wywalały. Wydaje mi się, że coś jest nie tak z samym procesem ściągania pliku. Ściąga się długo - w końcu to ponad 300MB ale jakieś 30 Mega przed końcem nagle zmienia status z 95% na 100!!Na BCFiles ktoś też miał taki problem i napisali mu, że musi skorzystać z czegoś innego niż Internet Explorer. Ale to na nic. Przed chwilą Mozillą ściągnąłem i ten sam problem...Ehh - jak pech to pech w dodatku już tylko tydzień wakacji został a kolejny raz pogram gdzieś w okolicach świąt Bożego Narodzenia:-((

  Zbychu
  Participant
  #44794

  Mod z pewnością jest super, sądząc po komentarzach tych, którzy go ściągnęli ale problem w tym, że ja go ściągnąć nie mogę. A właściwie to mogę, ale jak chcę go rozpakować to WinRAR wywala komunikat "nieoczekiwany koniec archiwum, archiwum uszkodzone"!! Czy ktoś miał taki problem i wie, jak mu zaradzić??

  Zbychu
  Participant
  #44791

  Christianity 79% agnosticism 58% Islam 54% Judaism 50% Buddhism 42% Paganism 29% Hinduism 25% Satanism 8% atheism 8% Agnostycyzm drugi?? Ciekawy wynik mam w tym teście 😀 Dobrze, że chociaż chrześcijaństwo pierwsze hehe

  Zbychu
  Participant
  #44772

  Wielkie dzięki. Ta strona to istny cud....Jeszcze jedno - dopiero zaczynam poszukiwania na bcfiles, byłoby mi o wiele szybciej, gdyby ci, którzy są już w tym dobrzy napisali mi jakie programy i statki WARTO ściągać. Bo widzę, że trzeba też mieć przeróżne programiki, żeby wszystko działało. Dzięki.

  Zbychu
  Participant
  #44688

  Małe prośbę - prosiłbym o podanie mi jakiejś stronki z dodatkowymi statkami do Bridge Commandera. Bo nie mogę nic przez wyszukiwarkę znaleźć a chętnie bym podowodził jakimś innym Romulańskim statkiem niż Warbird. Z góry dziękuję, czy też jak to powiedział kiedyś mój kolega na angielskim - "Thank you from the mountain"

  Zbychu
  Participant
  #43469

  (tych mógłbym zgromadzić w jednym miejscu i przetestowć tam jakąś atomówkę)

  Tylko na moment wszedłem na stronę bo cokolwiek zajęty jestem w te wakacje np. opiekując się na koloniach dzieciakami z ubogich rodzin, które gdyby nie wstrętne "księżulki" przesiedziałyby całe wakacje w mieście.

  Przepraszam za ironię ale ten fragment o atomówkach to pewnie przykład tak zwanej "tolerancji"??

  Gratuluję dojrzałości, bo w ten sposób problemy rozwiązują tylko małe dzieci, ewnetualnie frustraci...

  Swoją drogą nie zazdroszczę Ci...Musisz czuć się strasznie gdy wyjdziesz na miasto i widzisz "księżulków, których trochę jednak na świecie jest...Włączysz TV a tam o jakimś Wojtyle gadają - kolejny kandydat na atomówkę, gdyby nie to, że już nie żyje...A już najgorsze musi być to, że tak krwiożercze zamiary jak ty żywi tak niewielu ludzi...To musi boleć no nie??

  Zbychu
  Participant
  #42803

  a propos A I , grał ktos w ta grę na XP prof ❓

  Bo umnie strasznie sie dzwiek tnie 👿

  Zgadza się, u mnie to samo się dzieje na XP Prof.

  Klikam na statek a on mi jakimś bełkotem odpowiada: najpierw pierwsze słowo, podem pół drugiego, trzecie, drugie pół drugiego itp.

  Nic się nie da z tym chyba zrobić oprócz zainstalowania na innym systemie.

  Zbychu
  Participant
  #42802

  Gratuluję wiedzy o filmach 😀 Piffffo czeka na odbiór 😎 Poza tym (tak, WIEM, że to offtopic 😆 ) to polecam ścieżkę dźwiękową do "Twierdzy", świetnie się słucha.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram